eren.07 kullanıcısının son içeriği

1. E

HyperOS Mi10T/ Pro (Apollo) HyperOS Ultra - Game Ready - V1 - Android 12 - Endonezya 14.0.1 rom üzerine inşaa

Hocam size deneyimlerimden bahsedeyim. Ben hiç bir değişiklik veya hiç bir extra stabilite fark etmedim. İndo 14.01 romun modüllerle süslenmiş hali. Hatta çoğu modül stabil değil veya çoğu özellik çalışmıyor bunlardan biri sistem uygulamaları güncelleme. Dolby atmos okadar gereksiz bir şeymiş ki...
  2. E

HyperOS Mi10T/ Pro (Apollo) HyperOS Ultra - Game Ready - V1 - Android 12 - Endonezya 14.0.1 rom üzerine inşaa

m.özkan1414 hocam ben yükledim ama bootloader kilitlendi bunun sebebi nedir unlock da edemiyorum bana yardımcı olurmusunuz
  3. E

Hocam yanıtınız için teşekkür ederim. Siz hangi şekilde kullanıyorsunuz hocam baalam kernel ile mi yoksa stock kernel ilemi acaba ? Birde hocam bende şuan EU ROM 12.0.12 kurulu yani custom romdayım. Herhangi bir stock rom kurup mu geçmem gerekiyor veya gerekmiyorsa bile o şekilde temiz bir...
  4. E

Merhaba kolay gelsin hocam öncelikle Roma aşırı derecede beğendim tabii ki özelliklerini okuyarak. Benim birkaç kurulum hakkında sorum vardı hocam. Bağlam kernel mi kurmamız gerekiyor yoksa kernel suyu mu kurmamız gerekiyor tam olarak anlayamadım. 1713338191 Hocam ternel dosyasını isteğe bağlı...
  5. E

Soru Mİ 10T pro çekirdek kapatma sorunu

kafeinsiz hocamı tanımayan yoktur herhalde bu forumda. Kendisi şuan k60 pro kullanıyor ama mi10t için hangi rom desen 12.0.12 diyeceğine yine eminim. Uzatmadan hemen bağlayım. Kesinlikle ama kesinlikle şuan eu rom 12.0.12 yi katlayacak bir rom mevcut oda yine EU 14.0.5.0 amaa kesinlikle...
  6. E

Soru Mi 10T Rom Önerisi

12.0.10 değil hocam EU 12.0.12 ŞUAN Mİ 10T İÇİN EN STABİL ROM ❤️
  7. E

Rom [ROM][RESMİ][A13] AlphaDroid [VANILLA/GAPPS][LOS]

Merakla bekliyorum acaba performansı dahada kötüye götürür mü 🙂
  8. E

Bu rom sahibimi yayınlayacak hocam anlayamadım
  9. E

Soru Mi 10T Pro Güncel Rom?

Ben şu an eternal romu kullanıyorum. Konuların en üstünde Android 13 olan aosp rom Şu an için her şey güzel Ama dediğiniz gibi tema kısmı çok sıkıntılı sanki General Mobile kullanılıyormuş gibi büyük ihtimalle eu romun en güncel sürümünü güncelleyip bir sürede Onu test edeceğim
  10. E

Yardım Mi 10T Pro 8/256 GB Alınır mı?

Dünyaya bir bağımlılık maddesi daha gelse adı eurom 12.0. 12 olurdu kafeinsiz hocama saygılar bu bağımlılığı o başlattı 😂♥️
  11. E

Rom Mi10 T/ Pro (Apollo) Aosp EternalDarkness Android 13.0

Hocam ellerinize emeğinize sağlık. Okuduğumda romu çok beğendim fakat Aosp romlarda genelde Bluetooth kulaklık sorunu ve tvye görüntü aktarma sorunu ( yansıt ) oluşuyor. Bunda bu özellikler stabil mi veya çalışıyor mu bir bilginiz varmı
  12. E

oyun konusunda nasıl acaba dfsp olayı mevcutmu yanı ısınınca 60a sabitliyormu
  13. E

Soru Mi10t pro Eu 12.0.12 arıyorum

Hocam benim bilgisayarda var ama upload etmem lazım. Bana nereye ve güvenli bir sağlayıcı hakkında bilgi verecek yükleme yapabiliceğim konusunda yardım edecek biri olursa hemen yükleyeyim. İnternet upload hızım müsait.
Üst Alt