Erdinckarayel kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Mi security Türkçe yapamiyorum

Mi5s cihazıma mi security yüklüyorum ancak tamamen Türkçe olmuyor. Bir yöntemi varmı Türkçe olması için.
  2. E

Soru Mi5s ekran morarması

Zore batarya internette mevcut
  3. E

Arkadaşlar çözüm buldum. Daha doğrusu tevafuk oldu. Batarya değişimi yaptim. Ekrandaki morarma gitti. Zore batarya taktım. Telefonu 2 sene daha kullanırım heralde.
  4. E

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Hepsiburada dan almayip Telpa garantisi olan mi5s lerin akıbeti ne olacak acaba. THH ye yinede basvurmalimiyim
  5. E

Şimdilik bu morarmaya yapılacak birşey yok heralde. Artık pilide değiştirmeden böyle idare edeyim bir müddet
  6. E

Mi 5s ler toplatilirken bende gönderip para iadesi almak isterdim ama zamane elektronik sadece evo garantililer toplatılıyor yollamayin dediler. Benim sorunum ekranın sağ ortasında morarma oluştu. Beyaz fonlarda baya belli oluyor. Ekran değişimi yapammi gerekiyor. Yada yarın birgün Telpa...
  7. E

Yardım Mi5s parmak izi okuyucu

MIUI 10 dan öncede vardı mi5s de MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. E

Bilmiyorum başka telefonlarda nasıl ama arkadasta Vestel var yanımda dokunur dokunmaz açıldı. Bizimki hiç belli olmuyor. Bir iyi bir kötü. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. E

Bende de parmak izi bazen deli ediyor. Silip tekrar yuklesemde parmak izi zor okuyor. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. E

Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

Bildirimlerin ikonları renkli olmuyormu.
  11. E

Sohbet 1500 TL civarı telefon tavsiyesi

Kendim mi5s kullanıyorum. 1500tl civarında oğluma ne tavsiye edersiniz.
  12. E

1500 TL civarı xioami tavsiye

Kendim mi5s kullanıyorum. 1500tl civarında oğluma ne tavsiye edersiniz.
  13. E

Rom MIUI MS RoM 9.9.3 [Mi8-Mi9-Redmi K20Pro-Redmi Note 5]

Hocam rom sarz konusunda çok iyi ama tam ekran hareketlerine eu romdan alismistim bunda yok. Mi5s için güncelleme gelmezmi kesin
  14. E

Haber Mi 5S & Plus - Android Oreo hakkında! [Sürekli Güncel]

Hocam 8.0 a geçerken dikkat etmem gereken farklı bişey varmı. Wipe yapıyorum. Format data yapıyorum. Mounth yapıyorum. Twrp son sürüm. Ama bı türlü olmuyor. Artık internet paketim kalmadı.
Üst Alt