erdinchakverdi kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Ekran ters dönüyor.

Arkadaşlar merhaba, Cihazda tam ekran yapıp cevirdigimde ekran ters oluyor. Konuyu çözmek için desteğinizi rica ederim
  2. E

Sohbet Xiaomi mi5 s internet sorunu

Üstad sorun bugün Turkcele geçince halloldu.Su an sorunsuz internette geziniyorum.
  3. E

Çok teşekkür ederim bilgiler için. Belki miui 10 ile performans değişir. Bu arada bu cihaza gelir mi ne zaman gelir bilmiyorum
  4. E

Garanti dışında kalır mı ? Hiç kurmadim ama gerekli bilgilerle yapabilirim
  5. E

Malatya şehir merkezinde oturuyorum.Belki Turkcell ile çözülür durum.Bu arada cihazda ağır çalışıyor.Ben herhangi bir uygulama dahi yuklemedigim halde
  6. E

4,5 G yok denecek kadar kötü. Ama eşim şu an 4.5 g giriyor internete.Telefonu daha alalı 3 gün oldu. iPhone'da bu sorun yoktu
  7. E

Sorun 4.5 G de hiç denecek kadar olmaması.3G de idare eder durumda. Yarın zaten Turkcell e geçiyorum
  8. E

Ustad giriyor ama kanser ediyor beni Türk Telekom ile alakalı diyeceğim ama eşimde aynı operatörü kullanıyor ve Samsung A8 kullanıyor onda sorun yok.
  9. E

Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese. Mi5 s telefonum var. Türk Telekom operatörü kullanıyorum. internete giremiyorum. Daha önce iPhone 6s kullaniyordum böyle bir problem yoktu. Acaba sebebi nedir. Miui 10 için bilgi var mı bu arada
Üst Alt