ErdincFE kullanıcısının son içeriği

1. ErdincFE

Yardım Oyun Apk Sorunu

Root varsa zamanında call of duty için çözümüm şu şekildeydi deneyin isterseniz. Root yoksa bir fikrim yok maalesef 1. Geliştirici seçeneklerinden "usb hata ayıklama" ve "usb üzerinden kur " secenekrlini aç. 2. Magisk üzerinden uygulama ismini değiştir. 3. Magisk hide den Google ile ilgili...
  2. ErdincFE

Sohbet Rom Alma Konusudur.! | Davinci (Alındı)

Büyük ihtimal kullanmam ama elimizde bulunsun benide yazabilirsiniz.
  3. ErdincFE

İnceleme Efsanenin Batışı

İlk çıktığında aldım hala kullanıyorum o beni bırakmadan ben onu bırakmam sanırım. Kamera için hakkını yemişsiniz gcam ile fotoğraf konusunda oldukça başarılı ve hala da tatmin edici sonuçlar veriyor. Yakınlarda bataryayı deji ile değiştirdim tam ekran muhabbetinden dolayı da diğer cihazlar...
  4. ErdincFE

Soru Mi 9t güncel rom

Aynı fikirdeyim EU 12.5.2 ye geçtim rahat ettim. Çalışmayan bir şey yok donma kasma yok. Macera aramaya hiç gerek yok :)
  5. ErdincFE

MIUI 12 Miui 12.0.6 EU Rom arıyorum

Daha önce miroom yada greeshan kullandınız mı karşılaştırma yapabilir misinz?
  6. ErdincFE

MIUI 12 Miui 12.0.6 EU Rom arıyorum

Hocam bu rom nasıldır? sade pil performansı iyi akıcı bir rom arıyorum. Miroom 20.7.9 be greeshan rom denedim ama bazı ufak tefek hatalar can sıkıyor.
  7. ErdincFE

Rom mi9t arşiv rom ROS 20.1.31

Bende bu ara android 10a dönmek istiyorum. Rom nasıl? Gerçi link ölmüş sanırım.
  8. ErdincFE

Yardım Fastboot ile rom atttıktan sonra Mİ ekranında kalıyor TWRP ve Fastboot ekranına giremiyorum.

edl mod kasa arkasından kısa devre ile giriliyor fakat onun için yetkili hesap işi var tarif edilerek yapılacak bir şey değil tecrübeli birini bulmanızı tavsiye ederim.ben amasyada yaptırdığım için istanbuldan öneride bulunamam maalesef.
  9. ErdincFE

Yardım Fastboot ile rom atttıktan sonra Mİ ekranında kalıyor TWRP ve Fastboot ekranına giremiyorum.

Hocam aynı olayı bende yaşadım kısa süre önce, bulabildiğim tek çözüm edl modda yeniden yazılım atılması. Aynı sizin gibi rom atınca yaşamıştım sıkıntıyı. Telefoncu kabloyla ilgili sıkıntı olabilir demişti yada bağlantı kopması vs.
  10. ErdincFE

MIUI 14 Xiaomi.EU V14.0.9.0 Nitro | Android 13

Konusu şurada 👇🏻 https://forum.miuiturkiye.net/konu/evolution-x-7-1-android-13-official-aosp.132083/
  11. ErdincFE

Hiç yaşamadım. Ama şu an evox kurdum. 1686567275 Wifi kopmalari bu romda mevcuttu. Fakat şöyle bir şey yaşadım. Bu romdan sonra a13 evox kurdum baktım ondada kopmalar yaşayınca dedim benim İnternette sıkıntı var sanrım müşteri hizmetlerini aradım problem görünmüyor dediler o sıra da reklam...
  12. ErdincFE

Su an evox aklımı çeliyor oraya bir gideyim geri gelirsem sizinde şu ayarları yap dediğiniz şeyleri yazarsanız yolumuza öyle devam ederiz :)
  13. ErdincFE

Yakınında mi servisi varsa önce orjinal batarya fiyatını öğren bence buralarda olmadığı için deji mantıklı geldi. Deji iyi güzel garantili falan ama performansı orjinale göre daha hızlı azalıyor. Note 4 ve g3 te kullanmıştım. Bakalım bunda nasıl olacak.
  14. ErdincFE

Geçmekten kasıt deji mi rom mu anlayamadım ama ikisi birden güzel bir uyum sağladı. Bugün evdeyim full wifi de ne yapacak bakalım :) şu an %75 sarj var ekran süresi 2.5 saat. :) akşam sonucu yazarım tekrar. 1686216444 Bu rom öyle oturdu ki hiç sağa sola kaçasım yok şu an evox u da merak...
  15. ErdincFE

Dejiyle ilk gün evox a geçsek 9, 10 saati zorlar mi acaba 😅 yaklaşık bir saati oyun, 13 saati mobil veri, 1 saati kablosuz android auto. 6
Üst Alt