Erdinç25 kullanıcısının son içeriği

1. Erdinç25

Yardım Redmi airdots kulaklık aldım yaklaşık 1hafta oldu kutusuna koyunca şarj olma durumuna gelmiyor

Yeni aldıysanız kulaklıkların altında şarj için temas yerlerinde küçük jelatinler oluyo görülmüyo bazen ,çıkarmadıysanız ondan olabilir
  2. Erdinç25

Soru Telefonda ntfs dosya sistemi nasıl açılır

Çok sağolun videonuz güzel olmuş ,ntfs dosya sisteminide açıyormu acaba bu
  3. Erdinç25

Soru Telefonda ntfs dosya sistemi nasıl açılır

İyi forumlar arkadaşlar ,bildiğiniz gibi otg ile telden bellekleri görebiliyoruz ,fakat 500gb bi hard disc aldım tele bağladım dosya sistemi ntfs olduğu için biçimlendirme istiyor ,biçimlendirince fat32 ye dönüşüyor bu seferde 4gb üzeri dosya atamıyosunuz ,ntfs dosya sistemini nasıl görebilirim...
  4. Erdinç25

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

Hocam bu kadar kafaya takmayın %30 mevzusunu falan nasıl rahat ediyorsanız öyle kullanın ben 2 yıldır kullanıyorum sıfırada düşüyo 100 e de çıkıyo hala aynı ekran süresini alıyorum ,zaten bataryanın ömrü bitince yeni telefonlar çıkıyor insanın değiştiresi geliyor angel~~
  5. Erdinç25

Yardım Redmi airdots kulaklıklar yerinden zor çıkıyor

Teşekkürler güzel açıklama aradabir yine kaçıyo yapcak bişey yok angel~~
  6. Erdinç25

Kolay çıkmaması iyi bişeyde tutulacak bi yeri olsaydı keşke, defalarca kaçıyo parmaklarımdan bozulcak diye korkuyorum angel~~
  7. Erdinç25

Arkadaşlar kullanan mutlaka vardır ,airdots kablosuz kulaklığın minik kulaklıklarını şarj ünitesinden çıkarırken çok zorlanıyorum kayıyo tekrar yapışıyo ,bunun bir kolay yolu varmı yoksa benim parmaklarımda mı bir sorun var angel~~
  8. Erdinç25

Sohbet Oyun bağımlılığı?

Geçmiş olsun bel fıtığı kötü bir durum
  9. Erdinç25

Sohbet Oyun bağımlılığı?

Yakında onlardanda bıkarsın hocam angel~~
  10. Erdinç25

Sohbet Oyun bağımlılığı?

Gerçekten sorumluluk sahibi değilken yani lise ve üniversite döneminde hemen hemen her oyunu oynamışımdır özellikle senaryolu oyunları bitirene kadar oynamışımdır ,çok eğlenceli oluyordu prens of persia oyununu ne kadar gayret ederek btirdiğim hala aklımda ama belli bir yaşa gelince çalışma...
  11. Erdinç25

Sohbet Yerli araç tanıtılıyor.

Arabalar tek kelimeyle mükemmel kimse bu kadar iyi beklemiyordu ,bu işi siyasi düşündükleri için çoğu kişi beğendiği halde karalıyor ,siyaseti bir kenara bırakıp gerçekçi olalım büyük bir adım bu ve araçlar harika ,vatana mllete hayırlı olsun
  12. Erdinç25

Soru Son güncellemelerle 9 pie güncellemesi

9 pie yükleyen arkadaşlar aylardır gelen güncellemelerle beraber pie güncellemesi stabil hale geldimi , şuan sorunsuzmu, yüklemeyi tavsiye edermisiniz ?
  13. Erdinç25

Soru Mi A1 pie güncellemesi yeniden gelmiş

Yorumlardan ve video incelemelerinden anladığım kadarıyla ,arayüzdeki küçük değişiklikler ,geçiş efektleri ve radio nun gelmesi hariç hiçbir gelişme yok aksine gerileme var , 9.1 gelirse bi ihtimal düzelir , android sürüm güncellemeleri artık sıradanlaştı ,bildirim rengini değiş,arayüzde 2...
  14. Erdinç25

Soru Mi a1 stereo hoparlör sesi

Mrb arkadaşlar, bu gün whatsaptan bir müzik geldi ve dinlerken tesadüfen elim sensörü kapattı ,sensör kapanınca müzik üst hoperlörden gelmeye başkadı ,açınca dikkat ettim iksindende geliyo gibi sanki , bildiğim kadarıyla a1 de stereo sistem yok, sadece whatsapta iki yerdende ses geliyo, bunun...
  15. Erdinç25

Soru Mi A1 pie güncellemesi yeniden gelmiş

Aktif edememişsinizdir belki bi tane kod vardı onu girince açıldı bende ,ekranda HD yazızı çıktı hemen
Üst Alt