erdienise kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Miui 12 Uygulama Gizleme

Uygulama gizleme arıyorum ama yok kilit isleminde uygulama gorunuyor yinede
  2. E

Soru Miui 12 Uygulama Gizleme

Miui 12 uygulama gizleme ozelligi varmi ben bulamadim miui 11 de vardi bu ozellik.
  3. E

Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Hindistan Kararlı v11.0.2.0 QGGINXM İndirme Bağlantısı

1585548718 Hocam rom ve cihazim versiyon bu sekilde bl kapali 1585548733 Hocam rom ve cihazim versiyon bu sekilde bl kapali 1585548746 Hocam rom ve cihazim versiyon bu sekilde bl kapali
  4. E

Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Hindistan Kararlı v11.0.2.0 QGGINXM İndirme Bağlantısı

Hocam nasil kurabildiniz ben sorry flash to this Stable version is not allowed bu hatayi aliyorum?
  5. E

Hocam 'sorry flash to this Stable version is not allowed.' uyarisi aliyorum yukleyemiyorum sebebi nedir acaba?
  6. E

Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

Hocam bnm cihaz yurtdisi kayitsiz ve android 9 hint romu yuklu android 10 endonezya yuklesem brick olur mu ya da imei sorunu yasarmiyim
  7. E

Yardım Hint ve Çin versiyon band 20

Ho Hocam hint modelmis bu modelde band 20 yok mu bnm cihaz 64/6gb
  8. E

Yardım Hint, Cin vs Global Versiyon Sorunu

Yurt disi cihaz aldim kutuda global yaziyor , telegon hakkinda hint versiyon cikiyor, xaomi sitesinden sorgulattigimda(imei ile) Global yaziyor ? Hangi versiyon oldugunu kesin olarak nerden ogrenebilirim ??
  9. E

Yardım Hint ve Çin versiyon band 20

Hocam su band 20 hint cin global habgi versiyonlarinda var Bi de yurt disi cihaz aldim bunun hangi versiyon oldugunu kesin olarak nerden ogrenebilirim?
  10. E

Soru Redmi Note 8 Pro'da NFC Yok

Hocam bende yurt disi aldim cihazi bl acip imei atacaklar bende de nfc yok ama hindistan romu yuklu bu cihazin kesin olarak global olup olmadigini nerden anlayabilirim
  11. E

Güncelleme [Android 10] Pocophone F1 Global Kararlı Android 10 V11.0.4.0 QEJMIXM İndirme Bağlantıları

hocam bu güncelleme ile halen dokunmatik tam olarak düzelmemiş arada algılama problemi oluyor.
  12. E

Yardım Android 10

şu güncelleme ota üzerinden bi bana gelmedi galiba çıldıvıcam..direk bağlantıdan yüklesem tester hesabı dermi acaba?
  13. E

Yardım Android 10

ota üzerinden gücelleme geldimi bağlantı hala tester için değil mi?
  14. E

Güncelleme [Android 10] Pocophone F1 Global Kararlı Android 10 V11.0.4.0 QEJMIXM İndirme Bağlantıları

hala tester mı bu bağlantı normal olarak yüklenemiyormu?
Üst Alt