erdemturan kullanıcısının son içeriği

1. erdemturan

HyperOS Xiaomi 11T Pro (vili) – Global Kararlı V1.0.1.0.UKDEUXM

Kurabilirsin ama format data yaptığın zaman tüm verilerin silinecek bu birincisi. İkincisi ise google arama ve mesajlaşma uygulamaları yüklü geliyor, bu çok can sıkıcı benim açımdan :)
  2. erdemturan

A14 Destekli TWRP ile kurulum sonrası format/data yapılmadığı taktirde cihaz yeniden başlatma döngüsüne giriyor. Bilginiz olsun :)
  3. erdemturan

Halihazırda EU MIUI 14 yüklü. TWRP üzerinden direk sürüm yükseltme yaptım şu an beklemedeyim. Sonucu yazarım birazdan :)
  4. erdemturan

Biraz gecikmeli de olsa 11T Pro için HyperOS Global yayınlandı. Deneyenler konuyu yeşillendirirse sevinirim. :) İndirme Linki: OS1.0.1.0.UKDEUXM
  5. erdemturan

Rom HyperOS Venom Port Vili (Mi 11T Pro)

Paylaşım için teşekkürler. Romu deneyimleyenler, bilinen hataları da yazarsanız sevinirim.
  6. erdemturan

Uygulama MyInsta v22.0 | Güncel Alternatif!!

Bir dönem başka bir app kullanıyordum onda beğeni sınırı falan gelmişti, şimdilik bu sorunsuz. Paylaşım için teşekkür ederim.
  7. erdemturan

Tema HyperOS Simge Paketi

Miui cihazlara dışarıdan herhangi bir tema eklentisi yüklemek için custom rom kullanıyor olman gerekiyor. Eğer bu şekilde ise tema uygulaması içerisinden içeri aktar yaparak kullanabilirsin.
  8. erdemturan

Kernel Mi 11T Pro YUKİ Kernel

Sıfırlama yapmadım ya mevcut rom üzerine kurdum sadece, olduğu gibi devam yani.
  9. erdemturan

Bu durum bende de oldu. Farklı birşey diye düşündüm ama kernel kaynaklı anlaşılan. Flashlamadan önce boot yedeğini almıştım. Yedeği geri yüklediğim de ise wifi çalışmaz oldu. Son çare son kurulu olan romu tekrar yükledim ve sorun düzeldi.
  10. erdemturan

Paylaşım için teşekkür ederim.
  11. erdemturan

Soru Mi 11T HyperOS

Hocam anlatamıyorum sanırım vermiş olduğun link, arkadaşı yönlendirdiğin konu 11T için. 11T Pro kullanıyor ise romu yüklemeye çalışmasın diye diyorum.
  12. erdemturan

Soru Mi 11T HyperOS

Hocam arkadaş konuyu 11T olarak açmış ama mesajda 11T Pro var diye belirtmiş.
  13. erdemturan

Soru Mi 11T HyperOS

Net bir bilgi yok henüz.
  14. erdemturan

HyperOS Xiaomi 11 T Pro HyperOS A14 Stable Beta (Port)

Eliterom genelde özel cihazlar için romları ücretli yapıyor. Halihazırda mevcuttur fakat ödeme yapmadan link vermezler. Ve paylaşımı da yasak.
  15. erdemturan

Soru Mi pad 6 hk.

Hocam çok memnunum. Hiçbir şikayetim yok tabletten son olarak Android 14 ve HyperOS güncellemesi de aldı. Dediğim gibi ekran, ses kalitesi ve akıcılık gerçekten çok iyi.
Üst Alt