erdem215 kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Numara engelleme çalışmıyor, gizli no arayabiliyor?

Merhaba dediğiniz yöntemi kaç ay önce yaptım arma engellme başarılı bir şekilde çalışıyordu . Ancak dün akşam görüşmek istemediğim bir numara Merhabalar dediğiniz yöntemi kaç ay önce yaptım arama engelleme başarılı bir şekilde çalışıyordu . Ancak dün akşam görüşmek istemediğim engelli...
  2. E

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

Teşekkür ederim endonezya romlar da güncelleme gelse de xiaomi uygulamasından vazgeçmemesi güzel.
  3. E

Merhaba redmi 9 için geçenlerde arama ve sms uygulaması xiaomi olması için önerinizle Endonezya rom : Download V12.0.3.0.QJCIDXM - Xiaomi Redmi 9 (Indo) - Global Stable in MiFirm yükledim sayenizde oldukça memnun kaldık öneriniz oldukça işe yaradı yardımınız için teşekkür ederim. şimdi yeni...
  4. E

Teşekkür ederim, cihazın dil seçimi açılışta ingilizce olarak kullanılacak sanırım?
  5. E

Verdiğiniz romu indireyim dursun bir ara yaparım. Dün gecde global roma geri döndüm mecburen yarım da çalışsa acr yükledim. Telefonun modeli M2004J19C. Peki endonezya romun içinde play store bulunuyor mu ben mi hariçten yükleyeceğim ?
  6. E

Dediğiniz gibi cattail yanlış rom doğrusu lancelot olunca kurdu, herşey çince ingilizce yaptım playstore yok .Forumdaki bir konudan google apk yı telefona attım kurdum şimdilik test edeceğim. Olmadı şu romu deneyeceğim Download V12.0.4.0.QJCMIXM - Xiaomi Redmi 9 - Global Stable in MiFirm Farklı...
  7. E

akşama deneyip gelişmeleri yazacağım, sağolun.
  8. E

Yanıtınız ve yardımınız için teşekkür ederim videoyu da izledim. Cihaz aygıt yönetisinde tanımlı olarak gözükmektedir. Yeni sürüm mi flashta işlem bir saniye sürüp succes demektedir. Son olarak mifirm sitesinden bir önceki versiyon zip dosyasını indirip bir de onunla deneyeceğim. Olmadı...
  9. E

Merhaba foruma yeni üyeyim, anneme redmi 9 aldım. Çağrı ve sms uygulamarında google yerine xiaomi uygulamarını kullanmasını istdiğim için india rom zip doyasını indirdim açtım. Bootloader kilidini 168 saat bekledikten sonra açıp cihazı sıfırladım. Fastboot modda miflash toolda telefonu ve rom...
Üst Alt