Erdem123 kullanıcısının son içeriği

1. E

Satış Satılık Mi6 (6/64)

Ver hocam beni bağlamaz zorla satmıyoruz sonuçta, serbest piyasa. 1537783771 Daha çok takas düşünüyorum hocam o yüzden pazarlık payı yok
  2. E

Satış Satılık Mi6 (6/64)

Çizik kırık değişen parçası yoktur.Migrostan alınmıştır imei gibi bir sorun olmaz garantisi de hala devam ediyor.orjinal sarj aletiyle verilecektir.Rootludur globe rom yukludur, istenildigi takdirde komple ilk duzene cevirebilirim.Telefonu satma sebebim maddi açıdan değil sürekli rom...
  3. E

Yardım Kulaklık dönüştürücü

Mi 6 type c kulaklık dönüştürücüsü bozuldu.Hepsiburadadan baktım orijinal sattığını söyleyen var ama memnuniyet çok az neredeyse herkes olumsuz yorumda bulunmuş.daha önce herhangi bir yerden alıp memnun kalan var mı?
  4. E

Uygulama Google Camera + AR Sticker

https://us.softpedia-secure-download.com/dl/d3ebbee2a4a4f1c21cf4b6f350a905d2/5b982f9f/800002089/apk/ARCore-1.2.180425099.apk buyrun hocam 1536700498 Denedim bütün yolları ama olmadı YouTubedan izledim bı kaç video olsa zevkli olurdu gercekten.Camera api2 gibi aktif edilmesi gereken bir şey...
  5. E

Uygulama Google Camera + AR Sticker

Durduruldu hatası veriyor hocam? Normalde Gcam kullanıyorum uygulamaları kurdum dediğiniz gibi direk entegre oldu ama tıklayınca hata verip kapaniyor. (Mi6)
  6. E

Sohbet AnTuTu Puanları

Herkes AnTuTu puanlarini ve romlarini paylaşsın bakalım ortaya nasıl bir sonuç çıkacak? Mi 6 / miui 10 Globe Rom
  7. E

Yardım Mi mix2 Gcam Sorun

Cevap için teşekkürler ama bütün geliştiricilerin modlarını denedim
  8. E

Sorun hala devam ediyor bi fikri olan var mi
  9. E

Öncelikle hepinize iyi bayramlar diliyorum.Sorunum şöyle Google camera yükledim mi mix2ye fakat porte fotoğraf çekmek için ilk başta normal çekip sonra portre moduna alıp tekrar fotoğraf çekmek gerekiyor direk alınca portre moduna hiç bir şey yapmıyor yardımcı olabilir misiniz acaba?
  10. E

Soru Radyo Uygulaması

İnternetsiz kullanabileceğinlmiz radyo uygulaması var mı?
  11. E

Yardım Rr Rom Hata Yardım Lütfen

Oldu hocam çok teşekkür ederim. 1532521461 Oldu hocam çok teşekkür ederim.
  12. E

format data yes yaptınca komple içinde ki sistem dahil silinmiyor mu? formattan sonra tekrar mı kurayım yoksa gerek yok mu?
  13. E

Dostlar merhaba Rr rom yükledim ama mi yazısından sonra RR veya Android yazıyor sonra 2 sn geçmeden direk twrpye atıyor kendini otomatik olarak nasıl çözebiliriz bu sorunu?
  14. E

Yardım Mi6 pil sorunu

Dostlar merhaba sistem kullanımı neden bu kadar fazla acaba 1 haftadır aynı romu kullanıyorum bugün ilk defa oldu (global rom MIUI 10 mi6) çözümü için yardımcı olursanız sevinirim
  15. E

Yardım Amerika'dan Xiaomi Alınır mi?

Dostlar merhaba Mi8 almayi dusunuyorum amerikadan arkadasima aldiricam bildiğim kadarıyla Xiaomi Amerika pazarinda yok ama bu resmi ofis düzeyinde mi yoksa genel olarak mı yani bizde ki gibi vatan teknosa gibi mağazalarında xiaomi telefonlari satılıyor mu?
Üst Alt