Erdem.0_ kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Redmi note 9s renk sorunu

Bildirimlerin bazıları ve chrome bir anda böyle oldu bu renkleri nasıl eski siyah beyaz temaya döndürürüm
  2. E

Çözüldü Bu simge nedir

Wifi simgesinin yaninda bulunan nedir
  3. E

Çözüldü Telefonumda olan notlara erişim

Merhaba telefonumu okulda kapatırdım ve resmi notlar uygulamasında kripto para cüzdan kodlarım var onlara erişim sağlamam lazim mümkün mü
  4. E

Yardım Mi True Wireless Earphones 2 Basic Bağlanmıyor

Hayır hocam bugün ilk defa oldu
  5. E

Yardım Mi True Wireless Earphones 2 Basic Bağlanmıyor

Redmi note 9s telefonuma yaklaşık 4 ay önce aldığım Mi True Wireless Earphones 2 Basic kulaklığa bağlanıyor yardım edin.
  6. E

Soru REDMİ NOTE 9S MUİU 12.5 YAPANLAR

Güncelleme gelmis yapan arkadaşlar acaba sorun var mı yükleyebilir
  7. E

Çözüldü Kablosuz kulaklık ile uçağa binmek

Anladım teşekkür ederim
  8. E

Çözüldü Kablosuz kulaklık ile uçağa binmek

Merhaba yarın yaklaşık 1.5 saatlik bir uçuşum olacak ve Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic ile uçakta müzik dinlemem sorun teşkil eder mi yada uçağa alırlar mı
  9. E

Soru Redmi note 9s'e MIUI 12.5 ne zaman gelecek

Bizden alt modellere geldi fakat bize halen gelmedi ne zaman gelir
  10. E

Yardım ANDROİD 11

Nasıl yapacam hocam
  11. E

Yardım ANDROİD 11

Redmi note 9s cihazıma android 11 güncellemesi geldi indirdim fakat güncelemenin ardından hafif oyunlarda bile kasma normal olarak kasma bazı fonksiyonların aşırı geç çalışması (örnek: bir butona basıyorum 5 6 saniye sonra yanıt veriyor) gibi sorunlar meydana geldi forum kullanıcıları format at...
  12. E

Sohbet Merhabalar

Hoşgeldiniz ben 9s aldım memnun değilim her güncelleme aldığı zaman telefon daha kötü oluyor inşallah aynı şeyleri yaşamazsınız hayırlı olsun
  13. E

Yardım Güncelleme yaptım telefon çöp oldu yardım

Evet hocam pek bilgim yok ondan rom vs. yükleme işine girmeyecem telefonu sıfırlayi deneyecem eğer çözülmesse bekleyecem teşekkürler
Üst Alt