erdal5454 kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Klon whatsapp problemi

Malesef gecen haftadan beridir ayni problemle karsi karsiyayim. Kullanan yada deneyen varmidir. Whatsabı klonlayip ta. 1579443771 Anlamadim:( klon uygulamalar arasindaki hesapları sifirlamaktan kastiniz nedir?
  2. E

Cihazda yapmam gereken bir ayar var midir ki? Tamamen kaldirip kurmayi denedim daha once. Anladigim kadari ile cihaz depolama alani tanimlamiyor programa ve hic bir sekilde medya alisverisi yapilmasina izin vermiyor. Tüm izinleri vermeme rağmen.. 1579443377 D Denedim. Hatta whatsabi komple...
  3. E

Az onceki mesajda da belirttim. Normal whatsapta problem yoktu ki!! Klon uygulamada yasiyorum problemi :(
  4. E

Ama problemi gecen haftadan beridir yasiyorum. Klon olan uygulamada problem var. Diger whatsabim normal kullaniliyor. Super clone programi ile kullanmaya calisiyorum ama oda bildirimleri gostermiyor. Arada bi girip bakmam gerekiyor mesajlara.
  5. E

Arkadaslar merhaba. Whatsapp programini klonlayip diger numarami tanimladigimda, medya gonderip alma islemini yapamiyorum. Uygulamada tüm izinleri vermeme rağmen malesef whatsabı klonlayip duzgun bir sekilde kullanamiyorum. Başına gelen var midir? Yardimci olur musunuz lütfen 1579442827 Ne...
Üst Alt