ercment45 kullanıcısının son içeriği

1. ercment45

Yardım Mi6 Ahize ses problemi

Elinize sağlık. E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. ercment45

Sohbet Sohbet köşesi

Manisa merkezden tüm arkadaşlarıma hayırlı sabahlar olsun. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. ercment45

Soru Xiaomi mi6 miui 11 geldi

Benim global Miui11 735 Mb idi. Az önce güncelledim. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. ercment45

Madalya MIUI Türkiye Yenilendi... Yorumunu Yap Madalya Kazan - 24.11.18

Basarilit çalışma. Tebrikler. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. ercment45

Rehber 18 Ekim sistem uygulamaları güncelleyici

Mi6 ya da geldi. Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar. Bir sorum var ana menüdeki uygulama boyutları mi6 da ayarlanabiliyor mu? Bilen var mı? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. ercment45

Yardım Mi 6

Evet benim başıma geldi kardeşim delta servise gönderdim garanti devam ediyordu. Düzeltip geri gönderdiler. Muhtemelen temizlenmesi gerekiyor ahiE kısmının. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. ercment45

Sohbet Sohbet köşesi

Hayırlı sabahlar arkadaşlar. Benim gibi çalışanlara da Allah kolaylık versin.
  8. ercment45

Yardım Mi6 Ahize ses problemi

Ben de aynı sorun nedeniyle delta servis istanbul'a telefonumu gönderdim bugün kargoya vereceklerdi. Geldiğinde yazarım burdan ama işin entresanı arıza takip raporuna şikayetim olmamasına rağmen şarj soketi deforme ve telefonda sıfır kozmetik hata olmasına rağmen ekranda lens atması var...
  9. ercment45

Çözüldü Mi 6 şarj soketi gevşeme sorunu

Ben de bir problemle karşılaşmadım. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. ercment45

Çözüldü Xiaomi 20.000 mah power bank gerçekte var mı?

xiaominin sitesinde 20000 mah power bank yok görülüyor ama türkiyede her yerde satışı var.
  11. ercment45

Çözüldü Xiaomi 20.000 mah power bank gerçekte var mı?

Arkadaşlar merhaba, Xaomi resmi sitesinde bu kapasitede power bank yok iken çokça satılan bu power bank cihazlar nasıl olur da orjinal olabilir ?
  12. ercment45

Yardım Xiaomi Mi 6 Ekran Camı Tavsiyesi

Tşk ederim kardeşim.
  13. ercment45

Mi 6 ekranı 2.5D. Önden görünüşte tam olarak kaplıyor ama kenarlardan da aşağıya doğru kaplıyor mu?
  14. ercment45

Arkadaşlar merhaba, Mi 6 için ekran camı marka model link vs. tavsiyelerinizi bekliyorum.
  15. ercment45

Soru Xiaomi mi 6 ekran koruma ve arka kılıf tavsiye.

Bu satıcının ismi ne kardeşim?
Üst Alt