Ercie kullanıcısının son içeriği

1. Ercie

Sohbet Mi 6 ya Google kamera kurmak...

Banada yardımcı olur musunuz? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Ercie

Yardım Facebook bildirimleri

Facebook önceki sürümü yüklerseniz düzeliyor. Facebook son sürümle alakalı bir sorun. Ben önceki sürümü yükledim düzeldi. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Ercie

Yardım mi9t otomatik ekran parlaklığı değişme problemi

Digital denge /düşük ışık kapatın birde onu deneyin MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Ercie

Yardım mi9t otomatik ekran parlaklığı değişme problemi

Ayarlar/kilit ekrani/uyku modu 30 saniyeye 1 dakika ya çıkarın. Muhtelemen düzelecektir. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Ercie

Yardım Bildirimlerin beyaz ve yarım gelmesi

Eski Facebook sürümünü yükledim sorun çözüldü. Sorun Facebook son sürümle alakalı. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Ercie

Soru Facebook Bildirimleri

Eski Facebook sürümünü yükledim düzeldi teşekkürler. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Ercie

[https://img] Facebook 247.0.0.42.116 Sürümü yükledim bakalım duzelirse yazacağım hocam MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Ercie

Yardım Facebook bildirim sorunu

Nerden buldunuz hocam MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Ercie

Soru Facebook Bildirimleri

Selamlar sorun nasıl çözüldü bende de aynı durum var. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Ercie

Slmlar çözüm bulabildiniz mi? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Ercie

Yardım Facebook bildirimleri

Slmlar arkadaşar aynı sorun bende de var. Son güncellemeden sonra oldu. Sorunu çözebilen oldu mu acaba? 1575443267 Sorunu çözebildiniz mi?
Üst Alt