Ercanzynk kullanıcısının son içeriği

1. Ercanzynk

Yardım Galaxy Note 10+ magisk yukleme

hocam apk ile uygulamayı güncelledim problem aynı 26.1 twrp'den mi yüklediniz?
  2. Ercanzynk

Yardım MAgisk sürüm yükseltme tam yükleme

Merhaba arkadaşlar, Samsung Galaxy Note 10 plus sahibiyim ve Android 12 için magisk yükleyemiyorum, telefonumun IMEI'si kayıtlı. Bu yüzden sürümü bilinmeyen magisk kurulu. Telefoncu TWRP ve Odin'i denedi ama işe yaramadı. Bunu Nasıl Çözebilirim? Fotoğrafları gönderebilmem için size...
  3. Ercanzynk

Yardım Galaxy Note 10+ magisk yukleme

Arkadaşlar magisk yüklüyorum sürüm gözükmüyor güncellendiğinde de telefon susuyor TWRP'den magisk yükleyemiyorum odın üserinden de denedim neden yüklenmıyor bu magisk.Modül için gerekli yoksa Samsung cihaz çöp bluettoth yeniden başlayınca açılmadığından.Telefonumda şuan root var ama modül için...
  4. Ercanzynk

Yardım Magısk yüklü ama kaldırılması lazım

Hocam telefoncuya götürdüm ben bu magisk i nasıl güncelleyecwğim twrp yüklü yenisini yüklüyorum ama yeniden başlıyor 1693827294
  5. Ercanzynk

açılış ekranında kaldı.
  6. Ercanzynk

Evet merhaba arkadaşlar burada gördüğünüz gibi uygulama yüklü görünüyor banka uygulamalarında gizleme özelliğini kullanamıyorum reddetme kısmında uygulamaları gizliyorum Fakat olmuyor geçilemiyor banka yine de bunu biliyor önceden böyle bir şey yoktu bu sürümü kaldırmak istiyorum bootlopa...
  7. Ercanzynk

Yardım Samsung klavye boşluk tuşuna basınca W yazıyor

Merhaba arkadaşlar Samsung klavyem boşluk tuşuna basınca W basıyor reset nasıl atılacağını bilmiyorum 2-3 kere kapadım ama sorun devam ediyor çözümünü bilen var mıdır? Klavye: Samsung Smart Trio 500 Bluetooth.
  8. Ercanzynk

Uygulama Health connect "cihazınızı şifreleyin" hatası

Arkadaşlar merhaba, health connect indirdim. Uygulama açılır açılmaz bu sorunla karşılaşıyorum. Cihazım 4 haneli şifreli + parmak izi ile korunuyor. Bu sorunun çözümünü bir türlü yapamadım.
  9. Ercanzynk

Yardım Whatsapp Beta mod mesajları yedekleme

hocam dediğiniz gibi o anda yeni uygulama bir klasor olusturuyor bende eski mesajları buna attım.Doğrulamadan sonra yedeği buluyor 85mb geri yükle diyorum oluyor mesajlarınız yedeklendi diyor sorun şu isim soysiism girdikten sonra hiç bir şey gelmemiş oluyor.
  10. Ercanzynk

Yardım Whatsapp Beta mod mesajları yedekleme

Arkadaşlar merhaba bu sammods adlı bir üreticinin yaptığı modlu bir WhatsApp uygulaması var bilenler bilir WhatsApp beta diye. Normalde yeni sürüm gelince öncekini kaldırdığımda şu kadar dosyayı sakla gibi bir ibare vardı Samsung telefonumda yeni APK'yı yükleyince bütün mesajlar olduğu gibi...
  11. Ercanzynk

Soru Samsung note 10 plus SM-N975F/DS android 12 güncellemesi geldi mi?

arkadaşlar benim kullandığım sürüm android 11 .Bu surumde spenın temassız işlemler ayarı düzgün çalışmıyor.Bu sorunun çözümü güncelleme labilir diye düşünüyorum.Yazılımcılara sesleniyorum var mıdır abiler android 12 Adana'da oturmaktayım.Bizde plus geldi ama bu modelinki gelmedi dendi.Sizlerde...
  12. Ercanzynk

Yardım lucky patcherdakı yamalanmış uygulamayı diğer telefonlara aktarma

Lucky patcher güvenilir güvenilmez bir kenara bırakalım internette bir uygulama(çok önemli değil) ile ilgili hiçbir şekilde modlu sürüm bulamadım bunu lucky Patcher'dan yamaladım ve başarılı oldu fakat bunu diğer cihazlarımda da kullanmak istiyorum ama onlar rootlu değil APK olarak onlara da...
  13. Ercanzynk

Soru Magisk safety false olsa ne olur

Bugüne kadar Sadece McDonald's uygulamasını kullanamadım o da gizleyince de çözülmeyen sorunlar arasındaydı bazı uygulamalarda hata alıyorum Fakat bunun root'la bir alakası olduğunu düşünmüyorum
  14. Ercanzynk

Soru Magisk safety false olsa ne olur

Arkadaşlar çok bilgim yok.Amacım samsung cihaza sahibim yeniden başlatınca bluetooth cihazları siliniyordu bunu önleyen modül var.Onun dışında magisk ile gizleme dışında hiçbir şey yapmıyorum.Şu Cihaz Sertifikakısına(safety net) hiç basmadım muhtemelen açsam false verir bu false olmasının zararı...
  15. Ercanzynk

Yardım Onedrive Ayarı

Arkadaşlar bilgisayarımda masaustune eklenen her türlü pdf fotograf video one drive'a yedeklenıyor sıkıntı yok.Silindiği zaman da onedriveda kalmasını istiyorum nasıl yapabilirim?Masaüstünde dosyayı sildiğim anda onedrive da siliyor?
Üst Alt