Ercanzynk kullanıcısının son içeriği

1. Ercanzynk

Soru Samsung Note 10 + Android 11,İMEİ (SM-N975F)

Üstatlarım merhaba size sadece sorum var şimdi 4 ay önce ben yurtdışı kayıtlı telefona android 11 İMEİ'li bir şekilde atamadım.ı(DİKKAT!Android 11 rom attım ama imei çakılmadı. O yüzden şuan android 10dayım.).Şuan öyle bir ihtimal doğdu mu android 11 + İmei var mı ?Bir de android 12 çıktı...
  2. Ercanzynk

Yardım Fake numara (Hb,Trendyol vsvs.)

Arkadaşlar hepsiburadada daha önce kayıt yapılmamış telefon numarası lazım(indirim felan )Stoktaki bütün telefonlar (numaralar)bitti.Sizin daha önce de kullandığınız işinize yarayan fake numara veren site var mı?
  3. Ercanzynk

Yardım Site içerisindeki resim ve metin gözükmüyor

Arkadaşlar merhaba bir takip sitesinin içindeyim bu sitede görsel ve yazılar bazen görünmüyor.Görselde gözükenler yeniden başlatınca felan kayboluyor.Bunların hepsini açığa çıkarmanın yolu var mı bilgisayar üzerinden incele kısmından.Aşağıda görülen boşluklarda da ürünüm var ama yazılar ve...
  4. Ercanzynk

Yardım Samsung Kamera Düşük megapiksel gösteriyor

Arkadaşlar merhaba Samsung kameramda videoda belirttiğim gibi ayarlar var depolama alanında pek fazla sıkıntım yok ama 4k yerine fhd daha iyi olur diye düşünüyorum zaten seçildiğinde aşağıda bazı özellikler olmayacak diye belirtiyor siz hangi özellikleri seçerdiniz.4k 30 fps mi Uhd 60 fps mi...
  5. Ercanzynk

Yardım Samsung Galaxy Note 10+ kamera ayarı

Arkadaşlar merhaba Samsung kameramda videoda belirttiğim gibi ayarlar var depolama alanında pek fazla sıkıntım yok ama 4k yerine fhd daha iyi olur diye düşünüyorum zaten seçildiğinde aşağıda bazı özellikler olmayacak diye belirtiyor siz hangi özellikleri seçerdiniz.4k 30 fps mi Uhd 60 fps mi...
  6. Ercanzynk

Hocam yorumunuz için teşekkürler hangi ayarları önerirsiniz ekte video paylaştım dediginz gibi 3:4 diğer ayarlar nasil önerirsiniz.
  7. Ercanzynk

2. üçüncü felan bosa mı bunu anlamadım okey attığınız cozunurluk 12 ama bu her bir kameranın ayrı mp değeri ne ? Anlatırsanız sevinirim.
  8. Ercanzynk

maalesef üstat bende öyle bir ibare yok
  9. Ercanzynk

Arkadaşlar merhaba tam idrak edemediğimden soruyorum.Telefonum Samsung Galaxy Note 10+.Cihaz 3 kameralı 1.si 12 Fakat ayrıntılar bölümünde 8,9 veya 5.8mp 9,1mp olarak...
  10. Ercanzynk

Yardım OK Google'ı (Voice Match) nasıl aktif ederim?

üstat halletim baya araştırdım bu google arayuzunu türkçe yapabilirmiyim?Asistan değil arayüz
  11. Ercanzynk

maalesef üstat dediğini yaptım işe yaramadı
  12. Ercanzynk

o durumları denedim mavi tik luyor fakat ses tanıma ok google felan gelmiyor.
  13. Ercanzynk

Arkadaşlar merhaba telefonum samsung note 10+.Neyse bunun bir önemi yok.Google uygulamasında google voice match nasıl aktif edebilirim.Hey google denilince açılan varya.Önerileriniz bekliyorum.(telefon ingilizce olunca çalışıyor.İngilizce olmadan nasıl çalışır)
  14. Ercanzynk

Yardım Google haritalar gps ile yerimi bulamıyor

üstat telefoncuya götürüp ona da sormayı düşünüyorum
  15. Ercanzynk

Yardım Google haritalar gps ile yerimi bulamıyor

üstat malesef onları daha önce denemiştim ama sen de gör diye tekrar yaptım.Maalesef
Üst Alt