ercank kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Mi6 Bluetooth Ses Kısıklığı

Bluetooth kulaklık deneyemim olmadı fakat, aracımda bluetooth üzerinden dinliyorum müziklerimi ve viper4android sesin yüksekliğini ve kalitesini belirgin şekilde arttırdı. MIUI 9.2.2.0 global sürümü rootlu olarak viper4android de Bluetooth ayarlarında "Master Power" ve "Playback Gain Control"...
  2. E

MIUI 11 Mi6 Global Kararlı V11.0.3.0 PCAMIXM İndirme Bağlantıları

güncellemeyi yapmak için twrp ye girmek istedim fakat, twrp açılış ekranında takılı kalıyor ilerlemiyor. bunun bir çözümü varmıdır ?
  3. E

Haber Mi6 MIUI10. 2.1.0 güncellemesi

Bugün bana geldi. Cihaz rootlu olduğu için güncellemedim. Güncelleyen var mı ? 9.2.2.0 kullanıyorum geçmeye değerse geçeyim :)
  4. E

Soru Miui 10 Global stable 10.0.1.0 Bluetooth Ses Sorunu

Global miui 10 da yaşadım bu sorunu, yukarda bir arkadaşın tavsiyesine dayanarak beta miui 10 da yoktur diye betaya geçtim ama maalesef ki sonuç aynıydı. 9.2.2.0 sürümüne geri döndüm ve şuan herhangi bir problem yok.
  5. E

Bahsettiğiniz geliştirici seçeneklerinde ki bluetoothla ilgili bölümleri, bluetooth açıkkende teybe bağlıykende değiştiremiyorum. Ama bluetooth kapattığım zaman değiştirebiliyorum ve bluetooth açtığım da eski haline geri dönüyor. Dün biraz da ses kodeklerini araştırdım, "SBC" ses kodeği standart...
  6. E

Cihaz araçta ki teybe "SBC" cihazı olarak bağlanıyor ve tahminimce bu yüzden dolayı seste kesintiler oluyor. Geliştirici seçeneklerinde bunu değiştirme yeri var ama değiştirmeye çalıştığım zaman hiç bir işlem yapmıyor. Bu seçenekleri değiştirmeye çalıştığım zamanda o bahsettiğimiz saniyelik...
  7. E

Rehber Mi6 Ses Yükseltme İçin China Rom Ses Dosyaları

Miui10 da denedim oluyor. Telefonu rootladıktan sonra google playden "ES dosya yöneticisi" yüklüyorsunuz. Sonra es doya yöneticisine girip sol üstten menüye girip "root gezgini" yazılı yeri işaretliyorsunuz (açıyorsunuz).(bu işlemde uygulamaya root yetkisi veriyorsunuz) Tekrar es dosya...
  8. E

Müzik uygulaması olarak spotify kullanıyorum. Aynı sorun miui 9 dan beri bende de var. miui 10 yükledikten sonrada sorun devam ediyor. Normalde araçtan inerken bluetooth bağlantısı kesildiği zaman müzik otomatik olarak duruyor, fakat bu saniyelik ses kesilmesi olduğu zamanlarda bluetooth...
  9. E

Yardım Rootlu cihaza 10.0.1.0 nasıl kurulmalı ?

Merhabalar arkadaşlar, Cihazım rootlu 9.2.2.0 yüklü. OTA üzerinden 10.0.1.0 güncellemesi geldi ve buradan yüklediğimde root gidiyor diye biliyorum. Yüklemeyi nasıl yapmam lazım ? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
  10. E

Yardım MIUI 9.5.6

Bende 9.3.5.0 dan 9.2.2.2 ye döndüm. Bence de en stabil şuan bu sürüm gibi gözüküyor. Telefonu diğer sürümde çok daha fazla ısınıyordu
  11. E

Rehber Mi6 Ses Yükseltme İçin China Rom Ses Dosyaları

Öncelikle paylaşım için teşekkür ederim. bu dosyalar ile 9.2.2.0 da cihazın kulaklıkta sesi yükseldi. Yalnız birde şöyle bir sorunum var çok araştırdım bulamadım. Aracımda müzikleri Bluetooth ile dinliyorum fakat bu seste herhangi bir değişiklik olmadı. Bu konuda bilginiz varmı
Üst Alt