ercan_korulu kullanıcısının son içeriği

1. ercan_korulu

MIUI 13 Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (Tucana) - Endonezya Rom v13.0.3.0 (Stabil Beta)

Merhabalar...Bu Endonezya romunda NFC çalışıyormu arkadaşlar...?
  2. ercan_korulu

Uygulama ADBAppControl pc programı + Xiomi silinebilinecek uygulama listesi ve açıklamaları

Merhaba arkadaşlar.Sayın yöneticiler öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.Ayrıca link vererek kaynak paylaşacağım.Uygulayan tanıtımı yapan arkadaşın hakkına girmek istemem.Eğer uygun değilse yöneticiler beni bilgilendirirse düzeltirim.. Arkadaşlar bu program ile telefonunzdaki...
  3. ercan_korulu

Yardım Elinde jqn yedeği olan?

Yedek buldum gerek kaladı arkadaşlar.
  4. ercan_korulu

Yardım Elinde jqn yedeği olan?

Merhaba arkadaşlar.İmei repair yaparken, elimde Pro Max modelinin jqn yedeği var diyerekten repair işlemi yaptım.Fakat sanırım birbirlerine uymadı.Elinde Global olan jqn yedeği varsa paylaşabilirse çok sevinirim..
  5. ercan_korulu

Yardım Sistem uygulamalarını silemiyorum.

Merhabalar.Herkese teşekür ederim.Müsait bir zamanda deniyeceğim.
  6. ercan_korulu

Yardım Sistem uygulamalarını silemiyorum.

Merhabalar..Telefonumda Magisk yüklü, root var..Fakat hangi apk yı denediysem sistem uygulamalarını silemiyor..Nedir bunun çaresi? Mi videoyu bile kaldıramıyorum..
  7. ercan_korulu

Soru Xiaomi neden, samsung pass gibi özellik getirmiyor? Mipass gibi

Çok uzun yıllardır bir Samsung kullanıcısı olarak bu konuda bende muzdaribim..Ve bende kendi kendime sordum , neden Xiomilerde yok diye..Apk olarak arayışlara girdim ama benzerini bulamadım...Samsung Pass daki olay, uygulamardaki şifreleri bile parmak izi ile otomatik doldurma yapmasıdır..Diğer...
  8. ercan_korulu

Mod Miui Debloater Extreme

Merhaba.Silinmesini istemediklerimizi seçebiliyormuyuz?
  9. ercan_korulu

Mod Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

Teşekür ederim..
  10. ercan_korulu

Mod Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

Merhaba arkadaşlar.Bu konuda yetersiz bilgiye sahibim.Beni mazur görün..Git hub indirme sayfasından hangisini indirmemiz gerekiyor?Bir çok dosya var.
  11. ercan_korulu

Soru 2021 MFF' de ne olaki ??

Evet. Sadece o kadar bilgi var..
  12. ercan_korulu

Yardım Redmi Note 10 Pro - Her zaman açık ekran Hk.

Magisk içinden modüllerden bu dosyayı yükle..
  13. ercan_korulu

Soru 2021 MFF' de ne olaki ??

Merhaba arkadaşlar.Bugün yeni bir Global Redmi Note 10 Pro aldım ikinci el...Arka kapakta Redmi yazısından sonra başlıktaki yazı yazıyor.Fazla bir bilgi bulamadım.Anladığım kadarıyla sınırlı sayıda özel bir seriymiş.Normal cihazdan bir farkı varmı?Nedir bu 2021 MFF olayı?Bununla ilgili bilgisi...
  14. ercan_korulu

Yardım Redmi Note 10 Pro Max İndia İmei repair için bigilenme

Merhaba sayın site sakinleri.Başlıktaki cihazı aldım.Daha önce imei repair yapılmış fakat aldığım kişi sıfırlayıp verdi.Sıfırlanınca da orjinal imeilerine dönmüş..Cihazdaki sürüm Android 11 Miui Global12.5.10.0 RKFINXM dİr. Cihaza Android 12 Miui 13.0.5.0 SKFNIXM güncelemesi geldi.Yaparsam bu...
  15. ercan_korulu

Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

Hocam merhaba. İndia model Pro max aldım.Sanırım bu cihazda bu yöntem olmuyor doğrumudur?
Üst Alt