Erbain kullanıcısının son içeriği

1. Erbain

Yardım S23 ultra yüz tanıma

İyi günler herkese. S23 ultra cihazım da whatsappta görüntülü konuşma yaptıktan sonra yüz tanıma çalışmıyor bu konu da bilgisi olan var mı? Cihazı yeniden başlatinca sorun düzeliyor ama ilk görüntülü aramadan sonra yine çalışmıyor
  2. Erbain

Çözüldü POCO X3 NFC Güncelleme MIUI Yazısında Kaldı

ben şuan bastım şimdi açıldı
  3. Erbain

Çözüldü POCO X3 NFC Güncelleme MIUI Yazısında Kaldı

şuan aynı sorun bende de var 45 dakika oldu öylece duruyor
  4. Erbain

MIUI 12.5 Poco X3 NFC - Türkiye Kararlı Rom V12.5.1.0.RJGTRXM İndirme Bağlantıları

mıuı ekranında takılı kaldı güncellemede ne yapmalıyım buna
  5. Erbain

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Nerdeyse 5 yıldır Xiaomi telefonlar kullanıyorum hocam donanım tasarım vs. hoşuma gidiyor ama şu yazılım yüzünden sonunda Samsung'a geçecem galiba
  6. Erbain

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Tr rom kullanıyorum. Yakınlık sensöründe sorun yaşayan oldu mu konuşmada yakinlastirinca ekran kapanıyor ama uzaklastirinca ekran açılmıyor
  7. Erbain

Yardım Kamera Takılma

Hocam telefon garantili şimdi bootloaderi açmak garanti dışı bırakıyor o yüzden o işlere pek yanasmayi düşünmüyorum
  8. Erbain

Yardım Kamera Takılma

İyi günler. Ben TR rom kullanıyorum ama kamera da ağır çekim ve hızlandırılmış çekim moduna geçince öylece takılıp kalıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim
  9. Erbain

Oyun Denendi Onaylandı Pocco X3 Pubg 90 FPS

yani umarım öyle olur yoksa hani telefonun bir numarası kalmıyor bu şekilde
  10. Erbain

Oyun Denendi Onaylandı Pocco X3 Pubg 90 FPS

Bende tr rom var garanti dışı kalmasın diye ne modül ne de rom yükleyebiliyorum. Şimdi bu telefonu alırken asıl amaç pubgyi akıcı oynamakti ben anlamadım en düşük ayarda bile yoğun yere atlayınca kasıyor oyundan kaynaklı mi telefondan kaynaklı mi anlamadım ama hayal kırıklığı oldu. Zaten 90 FPS...
  11. Erbain

Soru Mi 8se ön flash

Bende aynı dertten muzdaribim Google camerada da kullanamıyoruz elbet bir yolu vardır.
  12. Erbain

Rom Mi 8 Se Xiaomi.eu Miui 12.0.2.0 Stabil Sürüm İndirme Bağlantıları

Valla hocam uzun zamandır miroom 10.3.2 kullanıyordum arayüzde takılmalar falan kasmalar baya oluyordu sırf uğraşmamak için başka bi roma geçmedim dün bunu denemek istedim ve beğendim ama biliyorsunuz ki bu beğeniler kişiden kişiye çok değişiyor benim çok iyi dediğime siz kötü diyebilirsiniz...
  13. Erbain

MGC_7.4.104_Parrot043_v5.apk bunu kullandım hocam fix dosyasını da twrpden attım ayna özelliği ve portrede dosya olusturmama özellikleri benim için önemliydi bunda hepsi de var baya beğendim yani
  14. Erbain

Bugün kurdum romu akıcılık olsun gelişen arayüz olsun çok çok beğendim. Miroom 10.3.2den geçiş yaptım ona göre çok çok akıcı takılma vs yok. Son sürüm gcam falanda kurdum tam kafamda istediğim hale geldi telefon ben öneririm. Pil performansını daha tam test edemedim ama yüzde 80ken kurdum romu...
Üst Alt