erayunal26 kullanıcısının son içeriği

1. E

Video Mi 9 SE : Stok vs GCAM - Fotoğraf ve Video Karşılaştırması

Arkadaşlar konunun üzerinden neredeyse 2 yıl geçmiş daha 1 ay oldu olmadı iPhone 12'ye geçiş yaptım eski cihazım da bende yeni bir karşılaştırma videosu isteyen var mı? :D
  2. E

Çözüldü MIUI 12 sonrası DPI bozulması

Konuyla alakasız ama güncellemeden memnun musunuz arkadaşlar? Şuan eu betadayım globale geçmeyi düşünüyorum.
  3. E

Mod Mi 9 SE Yeni GCAM Sürümleri

Root gerektiren sürüm mü acaba bu? Android 10'da hiçbir işlem yapmadan lagsız şekilde çalışıyor mu acaba?
  4. E

MIUI 12 Mi 9 SE - xiaomi.eu MIUI 12 21.01.20 Beta Rom

Son güncellemeyi temiz şekilde kurdum hatalar oldukça az ve stabilite gayet iyi durumda şahsen ben memnunum son güncellemeden ilk betalara göre akıcılık çok artmış durumda kurmak isteyen arkadaşlar kurabilirler :)
  5. E

Yeni sürümü kuracağım da twrp kurulamadı hatası alıyorum herhalde format data yapmadan çözemeyeceğim bu işi
  6. E

Tamamdır öyle deneyeyim teşekkürler. Bir de ben ilk miui 12 betasını kullanıyorum nasıl son güncellemede gözle görülür iyileşme var mı yoksa haftaki güncelleme beklenmeli mi?
  7. E

Twrpyi kaldırmama gerek yok değil mi direk güncelleme yapacağım üzerine?
  8. E

Aynı şey bende de devam ediyor format data yapmadan bunu çözmenin bir yolu yok mu acaba?
  9. E

Otg kablom yok maalesef ayrıca mount kısmında da enable ve disable yaptıysam da olmadı :(
  10. E

Maalesef hala aynı durumda eğer format data yapmadan bir çözümü varsa o şekilde çözmek istiyorum yoksa şimdilik stabil çalışan bir sürüm çıkana kadar bu sürümle devam edeceğim. Bir de acaba güncelleme kısmından indirip oradan yükleye bassam sorunum çözülür mü?
  11. E

Bütün verileri silmeden çözemez miyim bu durumu?
  12. E

Arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz? 20.5.7'i kurmak için TWRP açtığımda her zamanki sorduğu şifreyi sormadı ve install dediğimde flashlayacağım dosyayı göremiyorum ne yapmam gerekiyor?
  13. E

Rom [Android Q]Mi 9 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Geçmeye değer mi sizce bir önceki sürümden?
  14. E

Rom [Android Q]Mi 9 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Animasyonlar daha mı yavaşlamış yani kötü anlamda mı? Eklenen yeni animasyon efektleri derken neyi kastediyor acaba?
  15. E

Ben şuan Android 9.0'dayım da herhangi bir sıkıntı yoksa bugün geçmeyi düşünüyorum. Bir de twrp sorun çıkarmaz değil mi 9 dan 10'a geçerken?
Üst Alt