erayfurtun kullanıcısının son içeriği

1. erayfurtun

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

hayırlı ramazanlar
  2. erayfurtun

Soru Android 11 Ekran Süresi?

bende de aynı sorun var Android 10 ile 6-7 saat alırken, android 11 ile 5 saati zor alıyorum. :S cihaz : poco f1
  3. erayfurtun

Çözüldü Android sürüm düşürme

tamamdır hocam çok teşekkür ederim o zaman mi flash ile fastboot rom kurayım hayırlı geceler
  4. erayfurtun

hocam sürüm başarılı bir şekilde düşüreyim de gerekirse tekrar twrp yükleyip custom rom kurarım sorun değil siz hangisini önerirsiniz aklımda mi flash ile son sürüm fastboot rom flashlamak var clean all seçili olacak şekilde moustache~~ 1616449823 hocam aynı rom kurar gibi temiz kurulum ile...
  5. erayfurtun

Herkese iyi günler öncelikle şuan cihaz da kurulu olan rom Pixel experience plus android 11 ama ben tekrar android 10 ve MİUI 12'ye dönmek istiyorum araştırdım poco f1 de arb yokmuş yani sürüm düşerken sorun çıkmaz diye umuyorum şimdi ben twrpden temiz kurulum ile android 10 rom mu kurayım yoksa...
  6. erayfurtun

Soru pixel romdan pixel plus roma nasıl geçebilirim

https://forum.miuiturkiye.net/konu/pocophone-f1-aosp-tabanli-rom-onerisi.107821/
  7. erayfurtun

hocam konu açtım oraya bakar mısınız size zahmet
  8. erayfurtun

Pocophone F1 AOSP Rom Önerisi

arrowos'u daha önce denemiştim ama a10 olan versiyonunu fena değildi tekrar deneyebilirim bu arada pixel experience değil plus olanı yazmıştım sizde ona göre mi sıralama yaptınız acaba veya bunlar dışında başka önerebilceğiniz rom var mıdır teşekkür ederim :)
  9. erayfurtun

hocam merhaba bende pixel experience plus roma geçmeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz?
  10. erayfurtun

Öneriniz için teşekkürler hocam ona da bakayım o zaman :)
  11. erayfurtun

Herkese iyi akşamlar uzun süredir forumda olmama rağmen herhangi bir konu açmamıştım. Bugün ilk konumu sizlerden rom tavsiyesi almak üzere açıyorum. Xiaomi Pocophone F1 Model Cihazım var ve AOSP tabanlı custom rom yüklemek istiyorum. Uzun süredir araştırıyorum ve aşağıdaki ankette bulunan...
Üst Alt