erayds kullanıcısının son içeriği

1. erayds

Yardım revanced video not available sorunu

Sıkıntı yok demi hocam uygulamadaki micro g update yazıyordur şuanlık güncelleme bence linktekini kullanmaya devam ediyorum bende
  2. erayds

Yardım Redmi note 8 67 waat şarj aleti orjinal mi

Aynen hocam bende sizin gibi kullanıyorum hiçbirşey olmadı
  3. erayds

Max kaç çektiğini biliyorum 67 ile yapınca patlattım demiş arkadaş ben onun için dedim onu 1711972444 Garantili cihaz aldım geçen gün içinden çıkan tr 67w bu orjinal
  4. erayds

Ben a3 2017 ve poco f2 proyu 67w ile şarj ediyorum 6 aydır hiçbişey olmadı sizin şansınıza öyle olmuş
  5. erayds

Orjinale benziyor
  6. erayds

Uygulama YouTube ReVanced Extended - Music | 29.03.2024

Çözdüm diyince yani kendim bi uygulama yaptım demedimki yani sorunu çözdüm anlamında söyledim
  7. erayds

Uygulama YouTube ReVanced Extended - Music | 29.03.2024

Hocam aynısı bugün bendede vardı konu açtım ordan bakabilirsin çözdüm ben
  8. erayds

YouTube ReVanced - Download YouTube ReVanced APK Hocam burdan manager olanı indirin içinde düz revanced ve extended versiyonuda var
  9. erayds

Hocam revancedi kaldırdım yükledim eski microg kurul denedim micro g bulunamadı dedi ve bi siteye yönlendirdi oradan yeni micro g yi indirdim şuan bi sorun görünmüyor linkini koyuyorum. Release v0.3.1.241017 · YT-Advanced/GmsCore
  10. erayds

Youtube revanced extended kullanıyorum bugün başıma böyle bi sorun geldi videoya tıklayınca video not available diye biyer geliyor farklı videolardada durum aynı başına gelen varmı? Sürüm falanda güncel yani başka cihazdada oldu aynısı bugün.
  11. erayds

Ana Başlık Poco F4 - Genel Özellikleri

Hala kullanıyormusunuz yorumlarınızı alabilirmiyim?
  12. erayds

Soru Hangisi Poco F4 vs Note 12 Pro 4G

Arkadaşlar poco f4 şuan 6/128 12.600 tl mi storede note 12 pro 4g de 12.000 tl sizce hangisi daha iyi olur güncel olarak kardeşime alıcaz genelde free fire oynuyor note 12 proda donmadan oynatırmı sizce? Ben şahsen f2 pro kullanıyorum ama hem 12 pro 8/256 hem 600 tl daha düşük sizce hangisi?
  13. erayds

Yardım Uygulama güncellemesi gelmiyor

Bazı şeyleri miui downloader ile güncelledim global olanları
  14. erayds

Bendede galeri güncellemesi geldi düzeldi sanırım
  15. erayds

Yok uygulama güncellemesi falan gelmedi hiç daha
Üst Alt