eonder87 kullanıcısının son içeriği

1. eonder87

Yardım MIUI11 v11.0.1.0 Android 10 Güncellemesi sonrası gelen aramada zil sesi çalmıyor

Aslında Mi cloud açtım ama sevmiyorum onun sistemini sıfırdan hepsini kendim kuracağım ki aynı hataya tekrar düşmesin. Bir de rehberde benzer isimleri birleştiriyor rehber bunu nasıl önlerim.
  2. eonder87

MIUI 12 MIUI12 Halen Gelmedi

Global'e Android 10 geldi Miui 11.0.1.0 sürümü altında 2gb olarak ancak sonrasında gelen aramalarda zil sesi gelmemeye başladı nedense.
  3. eonder87

Yardım MIUI11 v11.0.1.0 Android 10 Güncellemesi sonrası gelen aramada zil sesi çalmıyor

Selam arkadaşlar. En son çıkan Android 10 içeren Miui 11.0.1.0 Sürümlü 2gblık güncellemeyi yaptım fakat bu işlemi yaptıktan sonra doğru düzgün aramalarda çevir sesi gelmiyor. Yani bana gelen aramada ses gelmiyor. Bildirim ve benzeri her şey tamam onlarda en ufak bir sorun yok. Ama arama sesi...
  4. eonder87

MIUI 11 Redmi Note 7 MIUI 11 Global Kararlı 11.0.3.0 PFGMIXM indirme bağlantıları

Beta'da da kararlı yazıyor hocam sorun hatalı olarak bazı telefonlarda OTA'dan gelmiş olarak görünüyor. Olay tamamen bundan ibaret gibi görünüyor. Yayınlandığından emin iseniz link bulmak lazım. Zira bende beta kullanıcı profili ile güncelledim minor stabil güncelleme bana gelmedi.
  5. eonder87

MIUI 11 Redmi Note 7 MIUI 11 Global Kararlı 11.0.3.0 PFGMIXM indirme bağlantıları

Hocam bu rom'un beta olmadığından emin misiniz? Beta ise bendeki ile aynı olacak çünkü. Miui10'a geri dönüş yapabilir miyiz zira benim problemim Proximity sensörü ile alakalı tamamen çalışmaz hale geldi. Kalibrasyon ekranında hiç tepki vermiyor. 1573471920 Bu arada ekleme yapayım yukarıda bir...
  6. eonder87

Hocam miui logosuna 8-10 defa dokun o menü gelecek karşına.
  7. eonder87

https://event.c.mi.com/global/apply/mipilot/ Beta tester olmak için link bu. MI dediği sürüm bizim standart global EU ise EEA global olan Yalnız ne zaman beta tester olunur onu hiç ama hiç bilmiyorum.
  8. eonder87

Hocam bir arkadaşımın beta tester hesabına giriş yaptım direkt geldi güncelleme yani eline rom güncellemesi ulaşanların hepsi beta tester. Arkadaşımın hesabına girdim ardından otaya giriş yapınca direkt karşıma güncelleme ekranı geldi ardından zip dosyasından yükledim ben. Eğer bir beta tester...
  9. eonder87

Arkadaşlar rom daha beta aşamasında ve Tahminimce Android 10'un çıkışına kadar öyle olacak diye düşünüyorum. Sırf bu nedenle beta hesabı olmadan yükleyemiyorsunuz. Bunun yanında isterseniz Bootloader kaldırıp twrp kurarak güncellemenin kurulumunu sağlayabilirsiniz. Ben bekleme moduna aldım...
  10. eonder87

Rom Redmi Note 7 MIUI V10.3.9.0.PFGMIXM | Global Kararlı ROM

Hocam ekledim demişsiniz nerede acaba? Geri mi çekildi 3.10 Sürümü 3.9'u halihazırda kullanıyorum.
  11. eonder87

Yardım Red mi note 7 güncelleme.

Hayır dosyayı indirip telefona attım ardından ota'daki menü'den güncelleme dosyasını göstererek güncelledim.
  12. eonder87

Rom Mi 5/Prime/Pro MIUI 7/8/9/10 Global Kararlı Rom Koleksiyonu

Peki eu rom üzerinde güncelleniyor mu yada custom rom olarak.
  13. eonder87

evet ben gücelledim ama değişen bir şey fark etmedim.
  14. eonder87

10.3.9 Sürümü geldi hocam globale. Belki size de gelmiştir.
  15. eonder87

Rom Mi 5/Prime/Pro MIUI 7/8/9/10 Global Kararlı Rom Koleksiyonu

Mi5 için güncelleme gelmiyor artık sanırım Pie falan? Gerçi ben yeni Redmi Note 7 Aldım ama abimin telefonu Mi5.
Üst Alt