Ensarr kullanıcısının son içeriği

1. Ensarr

Yardım Rom Sonrası Redmi Note 10S GPS Sorunu

Redmi Note 10S kullanıyorum. Daha öncede stok bir ROM vardı. Başka bir stok ROM yükledim. ROM değiştikten sonra sürekli GPS sinyali kayboluyor, konum çok geç geliyor. ROM'u kilit açılmasını beklemeden bootloader kilidini bat dosyası ile açtım, daha sonra Mi Flash programı ile kurdum. Sorunu...
  2. Ensarr

Rom EEA ROM vs EU ROM

EEA ROM ile EU ROM arasındaki fark nedir? Sanırım EU custom, EEA stock ROM oluyor, değil mi? Eğer öyleyse, EU ROM'da bootloader kapanmıyor mu? Redmi Note 9S için hangisi daha stabil ve daha iyidir?
  3. Ensarr

Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) Yeni

Hocam dosyalarda virüs buluyor.
  4. Ensarr

Yardım Redmi Note 10S GPS Sorunu

Xiaomi Redmi Note 10S kullanıyorum. Endonezya MIUI 14.0.2 rom yükledim. Yükledikten sonra haritalara girince GPS sinyali kaybolup duruyor. Lütfen yardım edin.
  5. Ensarr

Yardım Bağlantıları Tarayıcıdan Açma

Tarayıcıdan bir şey bakıyorum, mesela Hepsiburada'dan bir ürün incelemek istiyorum ama tarayıcıdan bakmak istiyorum. Sürekli olarak uygulamaya yönlendiriyor. Varsayılan Uygulamalar > Bağlantıları Açma kısmından "Her zaman sor" veya "Açma" seçeneğini seçsem bile uygulamayı açıyor. Bu sorunu nasıl...
  6. Ensarr

Rom Redmi Note 10S ROM Önerisi

Kapatıyorum ama yine çıkıyor. Reklam o kadar önemli değil ama sanırım bazı romlarda olmayan özellikler bazılarında oluyormuş. Endonezya mı, Hindistan mı, EEA mı daha iyidir?
  7. Ensarr

Peki önerdiğiniz bir site var mı? Mi firm nasıldır? Bir de IMEI gider mi?
  8. Ensarr

Hocam bu rom işinden çok anlamıyorum. Sadece başka bir Xiaomi cihaza bir sebepten Global rom yüklemiştim. Saçma reklamların çıkmadığı güvenilir stabil önerdiğiniz bir rom varsa onu yükleyeceğim. EEA var o nasıldır?
  9. Ensarr

1-2 uygulama açtıktan sonra bir işlem yapacağım zaman çöküyor. Uygulama kaynaklı olabilir diye düşündüm ama Samsung'da bir problem yok. Bir de bu cihazın reklamları bıktırdı.
  10. Ensarr

Şu an Global rom var MIUI 14.0.4 ama bazı uygulamalar çöküyor. EU rom iyi diye duydum reklamlar falan kalkıyormuş. Stabil rom önerir misiniz?
  11. Ensarr

Soru İstanbul'da Yurt Dışı Telefon Alabileceğim Güvenilir Yerler

Arkadaşlar İstanbul'da (Anadolu yakası) yurt dışı IMEI atılmış, sıkıntı çıkarmayacak, uyguna cihaz alabileceğim güvenilir bir yer var mı?
  12. Ensarr

Soru IMEI Atılmış Cihaz Alınır Mı?

Garantisiz, kaçak cihaz alınır mı? Kullanan var mı? Güncelleme sıkıntısı vs. olur mu?
  13. Ensarr

Çözüldü Telefon Sıfırlama Sorunu

İndirip kurdum teşekkürler.
  14. Ensarr

XiaoMiTool V2 ile yapmayı denedim ama telefon sürekli kendi kendine yeniden başlıyor.. Lütfen yardım edin. ☹️
  15. Ensarr

Arkadaşlar bugün ikinci el Xiaomi Redmi Note 9S aldık. Telefonu sıfırlamaya çalıştığımda OrangeFox Recovery menüsü açılıyor. Bu menü tam olarak ne işe yarıyor ve nasıl silebilirim? 1613150069 Yardım edebilecek yok mu?
Üst Alt