Ensar1817 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom Poco X3 NFC Redmi Note 10 Pro MIUI 12.5.8.0 India PORT Rom

Kral hızına yetişemiyoruz , her attığınıda denemeden duramıyorum :) eline sağlık.
  2. E

Rom Poco X3 NFC Pixel 5 Android 12 Port Rom

Arkadaslar yuklemeyı gerçeklestırdım ama google arama barını kaldıramıyorum, ne yaptıysam bulamadım kaldırmayı bılen varsa yardımcı olsun, olmuyorsa baska yazılım yukleyecegım, şimdiden tesekkurler koca yürekli insanlar.
  3. E

MIUI 12 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.0.7.0.QJGIDXM İndirme Bağlantıları

hocam clash of clansta denersen sevınırım barız hata onda cunku :)
  4. E

MIUI 12 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.0.7.0.QJGIDXM İndirme Bağlantıları

Mesela oyun içinde çevrimiçi savaşta diğerine geçerken ekran üst ve alt açılıyor hafif kasıyor ve geçişi öyle tamamlıyor.
  5. E

12.5.1 Endonezya yükledim ama oyunlarda geçiş hataları veriyor bu durumu başka yaşayan varmı acaba? clash of clansta denedım, pubgde aynı hatayı verıyor
  6. E

Rom 12.5.1 Eu Rom Poco X3

hacı oluyormu öyle zamanla oturur gibi :) , global rom yuklesek farkedermı acaba
  7. E

Rom 12.5.1 Eu Rom Poco X3

Endonezya romundan geçtim, şarjı çok kötü geldi bana arkadaslar,sizde de öylemi?
  8. E

Soru Redmi pro miui 9

ınsallah gelır arkadaslar tüm dünyada global rom gereksinimi var, gözardı edilmeyecek kadar kullanıcısı var tahmini global rom ile birlikte miui 9 un gelıceği,android 7 yı beklemıyorum ama açıkcası.
  9. E

Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

Ağustos 12 ye kadar beklemeye aldı güncellemeyi, bakalım miui 9 gelicek diye dusunuyorum ınsallah.
  10. E

Satış F.Öksüz * Xiaomi Ön Ödemeli Genel Satış

mi 6 /64 gb kayıtlı fiyatını öğrenebılırmıyım?
  11. E

Soru Bumudur ?

valla arkadaslar bende 6-7 ay önce 950 tl ye aldım, eu rom yükledıkten sonra hıcbır sıkıntım kalmadı tabıkı gonül güncelleme almak ister ama, bana sorarsanız Ağustos ayındakı guncelleme ıle bırlıkte 7 gelıcektır en azından.
  12. E

Rom [OFFICIAL] Resurrection Remix OS 5.8.3 [7.1.2] [Nightly]

kardeş en son gelen güncelleme linkini paylasırmısın acaba ? ben bulamadım bu konularda yenıyım , yükleme olayıda ılk sayfadakı gıbı olur heralde.
  13. E

Redmi Pro ve tüm cihazlar için 3d Touch

banada nougat lazım erdi stabil hale ne zaman getireceksin?
  14. E

kardes 7.4.27 yükledim lakin 6.0 bende 7.1 nougat nasıl yukledın yardımcı olursan bızlere sevınırım.
  15. E

kardes birincisi 7.4.27 yükleyince tel nougat 7.1 yükselmıyordur dıye dusunuyorum, yüksetlmeyi nasıl yaptın, 7.4.27 yükleyince bu ıslem olacaksa birazdan yüklerim mesajını bekliyorum 7.1 e ihtiyacım var.
Üst Alt