ENIO7 kullanıcısının son içeriği

1. ENIO7

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Arkadaşlar hepsiburadadan bugün ödemeyi alıp mi 9t siparişi verdim ithalatçı firma da evoydu.Sorularınız varsa yazabilirsiniz eskisi kadar takipte olamayacağım konuyu ama ara ara bakarım yine. İnşallah sizler de istediğiniz sonuçları alırsınız...
  2. ENIO7

Ben resmi twitter hesabına yazdım ancak dönmediler.
  3. ENIO7

Merhaba hocam bence iade alırlar, sonuçta telefonu sıfır gibi bulmak imkansız neredeyse (benim ki baya temizdi gerçi).Ben de bataryası bozulmuştu başka batarya ve orjinal olmayan kabloyla yolladım iade aldılar.
  4. ENIO7

Evo dedin sandım iyi o zaman diğer arkadaşlar için de güzel oldu bu haber.Hepsi burada sanırım farkını göstermiş oldu.
  5. ENIO7

Evet hocam evo 1576157138 Valla iade sürecinde gördüğüm kadarıyla şuan ithalatçısı evo olmayan telefonları geri almıyorlar thh'ne başvuran arkadaşlar var gelişme olursa paylaşırlar diye düşünüyorum.Takipte kalmanızı öneririm.
  6. ENIO7

Hayırlı olsun hocam iletişime geçtiğin numarayı paylaşır mısın ben de bi sorayım. 1576152715 mi 9t almayı düşünüyorum ben de detaylı incelemelerim sonucunda benim için en mantıklı olan telefon.Kullanıp da memnun kalmayan görmedim şimdiye kadar. 1576155057 Benim de iade onaylanmış aldığım tutarı...
  7. ENIO7

Ürün iade alındı yazıyor bende de ama üzerie tıklayınca : 2 iş günü içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacak tarzında birşey yazıyor bence bu incelenmeye devam ediyor anlamında böyle var mı daha önce iade eden süreç nasıl ilerliyor?
  8. ENIO7

Bende de durum bu ancak hepsiburada incelemeye devam ediyor hala bu ürün ellerine ulaştı anlamına geliyor anladığım kadarıyla.Detay veya açıklama gibi birşey olması lazım oraya da bakar mısın.
  9. ENIO7

Hocam senin ithalatçı firma evo değildi dimi ?
  10. ENIO7

İadeye yolladım hocam ben de bekliyorum.Tabi telefonu değiştirme isteği hepimizde var ama bu da mantıklı bir istek sonuçta şuan telefonu satmak istesen nasıl satarsın kim almak ister btk tarafından güvensiz raporu çıkmış bir telefonu her türlü bir mağduriyet söz konusu. Ayrıca şahsım adına...
  11. ENIO7

Yani incelenecek ne var onu tam anlamadım adamların bahsettiği güvensizlik koşullarının hepsine uyuyor neyse bekleyelim bakalım.
  12. ENIO7

Hocam senin telefonun ithalatçısı evo muydu? yani tüm kriterlere uyduğu halde mi olumsuz dediler?Eğer öyleyse hepsiburada formalite olarak iade almış benim anladığım. Yani boşu boşuna telefonu sıfırlayıp, telefonsuz kaldık öyleyse.
  13. ENIO7

bakalım inşallah mağdur etmezler insanları
  14. ENIO7

hepsiburada dan almıştım ithalatçısı evo hbaysenur hesabıyla iletişime geçtim twitter üzerinden gerekli işlemleri sağladı inceleyip bilgi vereceklermiş.
  15. ENIO7

Ben de yolladım telefonu bugün bakalım ne çıkacak.
Üst Alt