enginckc kullanıcısının son içeriği

1. enginckc

Yardım Redmi Note 11 pro+ 5g imei repair ve sıfırlama

Yazılımsal atılıyor mu ? Direnç Şart mı? Bir gelişme var mı? Güncelleme Sıfırlama yapmasak da olur önemli değil.
  2. enginckc

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Detaylar nedir hala satılık mı ?
  3. enginckc

Satış Tertemiz Mi9 128GB

Hala satılık mı ?
  4. enginckc

Alış Alınık Poco X3 Pro 8/256

Hiç hat takılmamış. Kayıtsız yurtdışı global. Pembe olmaması tercih sebebi. Bursa Yalova civarı elden Kargo olursa referanslı satıcı olmalı
  5. enginckc

Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

Valla onu ben de bilmiyorum 1627503711 Peki her yılbaşına imeilerin sıfırlandığı doğru mu?
  6. enginckc

Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

Beyler ben her 4+4 bitiminde kalan 4 ay için ücreti karşılığında geçici kayıt ile kullanmayı kabul ediyorum. O da 4 aylık için 150 lira civarında bir rakam sanırım. Her yılbaşında da kendiliğinden imei hakkım sıfırlanıyor anladığım kadarıyla. Yanlış bildiğim birşey var mi bu şekilde satın alayim...
  7. enginckc

Yardım Hiçbir kişisel uygulama bu içeriği açamaz sorunu

Benim imei repairli ben onu da yapamam imei uçar sanırım. Mi9se
  8. enginckc

Yardım Hiçbir kişisel uygulama bu içeriği açamaz sorunu

Ben de aynı sorundan mağdurum. 12.5 güncellemesini yaptıktan sonra oldu nereden yaptıysam hâlâ da bir düzeltme gelmedi.
  9. enginckc

Çözüldü TWRP Kurdum Hafızaya Magisk.zip dosyasını atamıyorum

Arkadaşlar imei repair işlemi için twrp kurdum. İnstall'dan Magisk kurmak için Windows 10 bilgisayarımdan , telefonumun internal storage kısmına giriyorum ama Magisk.zip dosyasını buraya atmak istediğimde izin vermiyor. Hatta internal storage içinde Yeni Klasör bile oluştarmıyorum. Magisk'i...
  10. enginckc

Alış 2 ADET mi 9 SE ALINACAKTIR

İki adet mi 9 se 6/64 veya 6/128 nakit alınacaktır.Siyah renk olacaktır. Imei halledilmiş olması gerekmektedir. Referanslı satıcılardan önce havale sonra kargo kabul edebilirim. Diğer türlü al gülüm ver gülüm şeklinde ilerlemek gerekeceğinden Bursa şehri satıcısı olması lazım. 64 gb ve 128 gb...
  11. enginckc

Yardım Twrp internal storage 0 mb

Sabahtan beri kafayı yedim Allah razı olsun bir tıkla tamam clap~~clap~~clap~~clap~~
  12. enginckc

Yardım Twrp internal storage 0 mb

Merhaba arkadaşlar Mi5 'e root atmak için twrp kurmaya çalışıyorum.Daha doğrusu tek seferlik kurup içinden süpersu.zipi açıp çıkacağım.Kalıcı olarak twrp kurmayacağım.. Ama hafızayı görmüyor 0 mb internal storage diyor.. Hafıza encyrpted olduğu içinmiş sanırım.. Forumlarda araştırdım herkes wipe...
  13. enginckc

Satış [Gearbest Kampanyası] Xiaomi Mi Android TV Box (Uluslararası Sürüm)

Bunlar uydu yayınını alıp hdmidan verebiliyor mu?Yani uydu alıcı vazifesi görüyor mu ? Philips android tv var bende yerleşik sistem...kasıyor haliyle kodiyi falan kullanırken.. Tvnin işlemcisinden ne olur ki... İleride bunlardan düşünüyorum...
  14. enginckc

Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Selam.. mi5 siyah 3/64 elinizde var mı fiyat nedir yarın gelip almak istiyorum anlaşırsak..mecidiyeköydeydiniz sanırım.. iyi akşamlar
  15. enginckc

Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

koray bey selamlar... redmi pro 3 dual kamera 3/64 gb siyah lazım bana.. İlk sayfada gördüğümde renk yazmıyordu bir de 900 tl yazan fiyat 30 gün sonra teslim fiyatmıdır ?
Üst Alt