enesyetkin44 kullanıcısının son içeriği

1. E

Çözüldü Redmi Note 12 Pro 5g açılış 2 kere boot

Bende de mevcut. BL açık tayvan rom yüklü
  2. E

Soru Emektar Redmi 5 Plus'ımla son senem için custom rom önerisi

MIUI 11 - Redmi 5 Plus Eu Stabil 11.0.3.0 OEGCNXM V11 8.1 Kurulum - 11.0.3.0
  3. E

Soru Emektar Redmi 5 Plus'ımla son senem için custom rom önerisi

Miui 11.0.3.0 eu + spectrum mod tavsiye ederim. 10 saat civarı ekran süresi alıyorum. Veya eu 9.6.5.0 da deneyebilirsiniz.
  4. E

Yardım Redmi 5 Plus Stabil Rom Önerisi

Miui 9 tabanlı eu romlar denenebilir. Cihaz miui 9 da aşırı akıcı ve 11-12 saat ekran süresi veriyor.
  5. E

Yardım Papara Beta Sürümü

Bana da lazım atabilecek olan var mı
  6. E

Yardım Mi Box S Netflix 5.1 Ses Sorunu

Merhaba arkadaşlar, Mi box s i optik çıkışından 5+1 ses sistemime bağladım. Ve ayarlardan spdif i aktifleştirdim. Netflix de 5.1 logosu gözüktü ancak filmlerde ses gelmiyor. Ayarlardan stereo sese aldığımda sorun çözülüyor. Ses geliyor ama 5.1 de ses yok. Youtube vs. de sorun yok ama Netflix de...
  7. E

MIUI 11 Redmi 5 plus miui 11 (sohbet)

Bana geldi, güncellemeyi indirdim sonra kayboldu. Şimdi kontrol ediyorum ama çıkmıyor. Geri mi çekildi acaba
  8. E

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Miui temalardan paylaşım yapılamıyor bildiğim kadarıyla. Bi de ayrıca silinmiş galiba şimdi ben de baktım bulamadım.
  9. E

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Var hocam "Simple Dark" adlı tema. Ben bölgeyi hindistan yapıp font ekledim. Ayrıca saat widgetini de play storedan indirdim. Saat widgeti için: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.difer.weather İkon teması olarak da forumda bulduğum miui 11 ikon pack ini kullanıyorum.
  10. E

MIUI 11 Redmi 5 plus miui 11 (sohbet)

Ota dan geçiş yapabilirmiyiz miui 9 a, hard brick vs. olmadan?
  11. E

Tema Karanlık Tema İstek

Hocam tema mağazasına stock black mode yazın. İlk sıradakini indirip kurun. İkonlarda simgelerde hiçbir değişiklik yok bu temada sadece sistemi karanlık moddaki gibi siyah yapıyor. Tavsiye ederim.
  12. E

İpucu Pil hakkında tavsiye

Miui 10 stabil deki ekran sürem. Sizce iyi mi?
  13. E

Yardım Oreo miui uyumsuzluk sorunu

Usta ben demin denedim oyle bir sorun yok bende
  14. E

İpucu Miui 10 redmi5+ guncelleyenler

Beyler sizce OTA ya ne zaman gelir ?
Üst Alt