Enesxc kullanıcısının son içeriği

1. Enesxc

Rom Redmi Note 9 Pro- Redmi Note 9s Miatoll Samsung Experience 10.3.7 Port Rom

Hocam her yerde bu dosyayı arıyorum link patlamış sizde mevcutsa Google drive a yükler atar mısınız? Bu romu kurmayı çok istiyorum.
  2. Enesxc

Rom [Redmi Note 9s/Pro] [Curtana] [AOSP] [10] Lineage OS 17.1

Hocam güvenli mi? Kimse yorum yapmamış bu yüzden biraz çekiniyorum :) Android 10 da pil tüketimi az olacağını düşündüğümden bu romu yüklemek istiyorum.
  3. Enesxc

Sohbet Android 12 Instagram fotoğraf kalite düşüşü çözülmüş

Android 12 linage costum rom kullanıyorum. Sosyal medya kullanan birisi değilim denemek için Instagram indirdim ve rastgele foto çekip attım Instagrama attığım fotoğraf galeridekiyle aynı fark yok hatta daha güzel gözüküyor diyebilirim. Sanırım gerçekten bu sorun çözülmüş ama Xiaomi Samsung gibi...
  4. Enesxc

Soru Resmi Note 9s ile miatoll romları uyumsuz mu?

Uyumluymuş bu soruyu soran hesap benim. Datayı formatlamadığım dan hata alıyormuşum.
  5. Enesxc

Yardım Lütfen yardım edin redmi note 9s costum rom

Datayı formatlamadığım için oluyormuş hallettim sağolun.
  6. Enesxc

yedeği depolama alanına aldığım için o bölümü silmiyordum sabah gidip otg kablosuyla usb ye yedeğimi aldım ve temiz kurulum yaptım dalvik cache önbellek veri ve depolama alanını temizledim ama yine olmadı ve bu sefer tekrardan yedekle kurtarmayı denedim ve extractTarFork işlemi uyarı ile sona...
  7. Enesxc

Redmi note 9s(curtana) cihazım var 4 tane costum rom denedim 4 ünde de başarısız oldum telefon 2 kez kendini yeniden başlatıp orrange fox'a atıyor son attığımdakin de bu hatayı verdi ne yapmam lazım sorun ne?
  8. Enesxc

Sohbet Redmi Note 9s twrp backup bölümünde system seçeneği yok

Cihazımda sistem yedeği almak istiyorum ama backup kısmına girdiğimde 15 20 tane seçenek var ama system seçeneği yok onun yerine super diye bir şey var nasıl sistem yedeği alabilirim?
  9. Enesxc

REDMİ NOTE 9S TWRP SYSTEM YEDEĞİ YOK

CİHAZIMDA SİSTEM YEDEĞİ ALMAK İSTİYORUM AMA BACK UP A GİRDİĞİMDE 10 15 KADAR SEÇENEK VARA AMA İÇİNDE SİSTEM YOK BUNDAN ÖNCE SAMSUNG KULLANIYORDUM SORUN OLURSA TELEFONU HEMEN YEDEKTEN KURTARIYORDUM BUNU NASIL KURTARACAĞIM YARDIMCI OLUR MUSUZNUZ?
Üst Alt