enessevgi kullanıcısının son içeriği

1. enessevgi

Yardım Mi 8 Orjinal Batarya Nereden Temin edebilirim

Şarjı nasıl gidiyor hocam fark oldu mu 1601130790 Accubattery uygulamasiyla pil sağlığına baktınız mı hiç?AccuBattery - Apps on Google Play
  2. enessevgi

Yokmu yarıldımcı olabilecek birileri
  3. enessevgi

Arkadaşlar internette pek çok çeşit batarya var fakat orjinal olup olmadığından emin olamıyorum varmı bu konuda bilgisi olan? Söyle bir ürün buldum ne derece orijinaldir bilemiyorum.
  4. enessevgi

Yardım Xiaomi airdots pro 2 / true wireless earphones 2 Bağlantı Sorunu ve Görüşmelerde Sesin Karşı Tatafa Kısık ve Donuk Gitmesi

Ürün orjinal bence 1599582745 Kutunun ağzı kapalı bir şekilde tuşa yaklaşık 20sn basılı tutup reset atmayı denesen belki çözülebilir
  5. enessevgi

Yardım Airdots Pro 2 Xiao Aİ Sorunu

Hocam varmı bir gelişme ?
  6. enessevgi

İpucu En Doğru Şekilde Batarya Kullanım Rehberi [Doğru Bilinen Yanlışlar]

casibao arkadaş belirtmiş Peocawe cihazın şarjını tamamen bitirip telefon kapalı bir şekilde %100 şarj ediyoruz buraya kadar okey şarj olduktan sonra şarj dan çıkarıp mı telefonu açıyoruz yoksa şarja takılıyken mi eğer şarjda ikense ne kadar süre bekletmemiz gerekiyor açıldıktan sonra şarjda?
  7. enessevgi

Sohbet Hepsiburadanın Fake Mi Airdots 2 Satması

Son güncellemeyle birlikte sorunum çözüldü satıcı iadeyi onayladı.
  8. enessevgi

Hepsiburada kendi satıcısından verdiğim sipariş bugün elime ulaştı ürün orjinal.Diger satıcı henüz iadeyi onaylamadı
  9. enessevgi

Satıcı ulaştı iade gönderin dedi bakalım ne olacak gelişmeleri paylaşırım 1594889579 Aynı ürünü hb kendi satıcısından verdim bakalım yarın ne gelecek
  10. enessevgi

Bariz belli fake olduğu sizinki tam olarak oturuyor 1594885932 Telefonları açmıyor 1594886726 Biliyorum bunun farkındayım ama bu tarz satıcılar nasıl bu firmanın bünyesinde bulunabiliyor onu anlamıyorum
  11. enessevgi

Hepsiburada com dan aldığınız tüm ürünler orijinaldir diye bir iddiaları var ama aradığımda fake dediğinden aldığım cevap bu
  12. enessevgi

Konuştum paketin içinden çıkması gerekiyor diye cevap aldım Hepsiburada dan ayrıca gelen mail de yok e faturaya dair 1594883114 Attığım görselden anlayabilirsin kulaklıklarin oturduğu zaman kalan çıkıntı payından
  13. enessevgi

Keşke öyle olsa kulaklık hijyenik ürün kategorisine giriyor bunu bahane edecekler büyük ihtimalle 1594883018 Benim anlatmak istediğim konu Hepsiburadanın bu tarz satıcılarla çalışması
Üst Alt