enesphp kullanıcısının son içeriği

1. enesphp

Yardım IMEI Silme Yeniden Yazma

preloader hocam box lar ile olabileceğini söylüyor ?
  2. enesphp

Yardım Çalıntı Telefonu Buldum

hocam fiyat bilgisi verebilir misiniz, cihazı kargoluyor muyuz uzaktan mı oluyor ? kendim yazılımcıyım çok uğraştım ama imei1, imei2 ve seri numarasını tanımlayamadım
  3. enesphp

Yardım IMEI Silme Yeniden Yazma

Merhaba, elimde ki cihazım bir dönem çalınmıştı dün tekrar buldum, cihazı kullanabilmek için başka bir IMEI atmışlar. Şuan cihazda sadece 1 adet sim2 IMEI gözükmekte. aşağıda ki konuyu aynen denedim ancak işe yaramadı, Şuan varolan 1 imei de silsem tekrar bu işlemi denesem sizce olur mu ...
  4. enesphp

Video Mi Flash 64 Bit İle FastBoot Rom Yükleme (Video)

Hocam bu işlemi cihazın orjinal imei adreslerinin geri gelmesi için yapabilirim bu konuyu adım adım denedim cihazda kayıtlı başka bir imei gelmeye devam ediyor
  5. enesphp

Hocam @muhammed540 hocamın https://forum.miuiturkiye.net/konu/silinen-orijinal-iki-imei-adresini-geri-getirme-imei-atmadan.128750/ Bu konuyu uyguladım cihaza ama düzelmedi, şuan üzerinde ki bilmediğim sahte imei de cihaz üzerinden silip bu işlemi tekrar denersem olur mu ? bu işlemi şuanda...
  6. enesphp

Rom Redmi Note 8 Pro(Begonia) ENG Rom

Hocam link çalışmıyor mi lfash pro için
  7. enesphp

Merhaba, 6 ay önce otobanda motosikletim ile gazlarken cep telefonumu düşürmüştüm, Eve vardığımda fark etmiştim. Modeli: Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 TR Hızlıca mi hesabıma girip konum tespit yapmaya çalıştım ama nafile, bende cihazı kilitledim, Dün kazara birisi imei attırmak için cihazını...
Üst Alt