enesillhan kullanıcısının son içeriği

1. enesillhan

Yardım YouTube vanced sorunu

Verdiğin linkten indirdim ama maalesef sorunum devam ediyor 1613333239
  2. enesillhan

Evet varsayılanlar olarak seçili
  3. enesillhan

Allah aşkına şu problem nereden geldi başıma anlamış değilim. YouTube vanced kullanıyordum gayet memnundum. Telefonu fabrika ayarlarına dönderdim. Vancedi yükledim chromeden girerken YouTube app yazanlar hariç girmiyor . Şöyle örneklendireyim. Google müzik yazıyorum en üstte gelen müzikleri...
  4. enesillhan

Çözüldü Redmi Note 9 Pro Netflix Sorunu

Oluyor. 2 gün sonra aynı sorun devam ediyor. Yok mu kalıcı bir çözümü
  5. enesillhan

Çözüldü Netflix HD izleme sorunu

2 gün sonra l1 gidyor problem devam ediyor. Yok mu sesimi duyan 1608159623 Hocam dediğini uyguladım oldu da ama 2 gün sonra sertifika kendiliğinden gitti. Düzelttim geri gitti
  6. enesillhan

Yardım Netflix ful HD izleme

Hocam başımda bir problem var. Telefonum l1 ama kendi kendine l3e dönüyor. Tekrar l1 e alıyorum tekrar l3 oluyor lütfen yardım
  7. enesillhan

Çözüldü Widevine L1 Sertifikası Bir Anda L3 Oldu

Hocam aynı sorun bende vardı şöyle çözdüm. Ayarlardan parmak izi kilit açmaya gir. En aşağıda parmak izi ödeme var orada. Sırayla fıdo ıffa videvine l1 var onları güncelle. L1 gümcellenmiyorsa telefonu kapa aç güncelleniyor. Buraya kadar problem yok 2 gün falan kullanıyorsun HD şeklinde sonra...
  8. enesillhan

Çözüldü Netflix HD izleme sorunu

Sorun bende de vardı yukarıdaki arkadaşın bahsettiği şekilde yaptım sorun çözüldü. Ama tekrar aynı problemle karşı karşıyayım bu sefer hiç düzelmiyor
  9. enesillhan

Yardım Rahatsız etme modu

Selamlar. Yaklaşık 1 ay önce redmi note 9 s telefon aldım. Telefon normal mod da ve sessiz modda işlevini görüyor. Yalnız rahatsız etme modunu açtığımda ses ve titreşim olmaması gerekirken biri aradığında son ses ve titreşim oluyor. Rahatsız etme modunu açtığımda "rahatsız etme moduna geçildi...
Üst Alt