eneshckyl kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru 9T PRO A13 kernel önerisi

mi 9T PRO Android 13 aosp rom için custom kernel önerisi.
  2. E

Çözüldü Mi 9t pro telefon bataryamı nerede değiştirebilirim?

Güncel en uyumlu ve stabil batarya realpower'ın bataryası. 5 aydır kullanıyorum hala kapasitede düşme yok ölçümlerde 3950mah çıkıyo bende.
  3. E

Soru telefonum şarz limitini kaldırmak istiyorum

build.prop içinde öyle yazılar yok başka yol söyle 1692285500 build.prop içinde öyle yazılar yok başka yol söyle
  4. E

Soru telefonum şarz limitini kaldırmak istiyorum

telefonum şarz limitini kaldırmak istiyorum. cihazım rootlu. bana şarz amper limitinin yazdılı olduğu dosyayı söyle
  5. E

Soru Xiaomi mi9t pro batarya

Bugün tekrar ölçtüm 3979mah çıktı, aldığımdan beri hep %85e kadar şarj ediyorum. En düşük ise %20 ye kadar düşürüyorum. Acelem yoksada en fazla 5v 2a lık adaptör kullanıyorum.
  6. E

3973mah çıktı bende
  7. E

Bende kapanma sorunu olmuyor. Ölçüm testi yapıp paylaşacağım
  8. E

Başka forumlarda realpower öneriyolardı bende aldım kullanmaya başlayalı 1hafta oldu 10saat ekran süresi almışlığım var. Fixist firmasından aldım piyasanın altında satıyolar bi tık. (Lineageos a13 kullanıyorum) 1689959395 Aggiy batarya bana 6 ay dayandı. Son hali davul gibi şişmişti.
  9. E

Yardım TWRP uçuyor lineageos kurulum tamamlanmıyor

Mi 9t pro cihazımda miuı+ twrp kuruluyken sıkıntı olmadan kullanabiliyorum. Ama lineage os kurmaya çalıştığımda kurulum tamamlanıyor yeniden başlat diyorum mi logosu geliyor gidiyor tekrar gelip fastboota atıyor. Tuş kombinasyonlarıyla twrpde açılmıyor twrpyi adb üzerinden tekrar atmam...
  10. E

Soru Mi9t pro alınır mı?

9t prolarda şöyle bi durum var amoled ekranın yan sanayisi yok sadece çıkma olarak alabilirsin. İnternette satılan ekranlar lcd tabanlı ona göre al
  11. E

Hocam dejini yeni 9t bataryaları 9t pro ile uyumlu değil geri iade et aynı durumu bende yaşadım.
  12. E

Mod [KERNEL] Android 10 [MIUI] Marisa Kernel Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 25.08.2020

Marisa kernelin güncel anroid 11 versiyonlarını marisa kernelin telegram sayfasından indirebilirsiniz.
  13. E

Mod [KERNEL] Android [10.0] Stable [MIUI] Candy Kernel

cihazımda eu rom 12.0.5 kurulu son sürüm candy cernel kurduğumda parmak izi çalışmıyor ve kendi kendine kapanıp açılıyor
  14. E

Rom Xiaomi Mi6 Android 9 -EU Beta Rom MIUI 10 9.9.6

9.7.11 le gelen yenilikler neler
  15. E

Rom Xiaomi Mi6 Android 9 -EU Beta Rom MIUI 10 9.9.6

9.7.11 i deneyen varmı herhangi bi bugu filan varmı
Üst Alt