enesfurkanakten kullanıcısının son içeriği

1. enesfurkanakten

MIUI 13 Redmi NOTE 7 EU MIUI V13.0.12.0.SKFMIXM (Android 12) Port ROM

hayır telefonun kendi kendine kapanma durumu vardı ama sanırım aldığım yeni bataryadan da sorun olabilir şimdi eski bataryayı takıp şarj edip bi test etme sürecindeyim
  2. enesfurkanakten

romu kaldırdım hızlıca başka roma geçtim. bu görüntü önceki romdan ss alıntı. aynı burdaki gibi pil kısmında your battery dead yazıyodu. şimdi başka bir rom kurdum herhangi bir yazı yok normal yazması gereken 4000 mah yazıyor 1675784064
  3. enesfurkanakten

bu romu kurdum bu ve bundan önceki sorunlu romda da aynı şekilde ayarlar özellikler kısmında your battery dead hatası alıyorum. daha önceki romda herhangi bir sorunum yoktu bu romda daha çok bişey kurulu bile değil şarj hızlı gidiyor. bu arada batarya sıfır alıp değiştireli 3 ay anca oldu.
  4. enesfurkanakten

şarj durumu nasıl ? miui mind diye rom kurdum rom aşırı akıcı ve göze hitap ediyor ama şarj durumu berbat. durduk yere telefon kapanıyor vs bu romun şarj durumu nasıl?
  5. enesfurkanakten

Soru Mi Mix Gcam kurabilen?

kamera ters dönmesinin çözümü nedir ?
  6. enesfurkanakten

Yardım Mi Mix Pie Vendor

hacım sağlam rom buldun mu ?
  7. enesfurkanakten

Soru mi mix miui 12 port rom bulan varmı yada herhangi bir miui pie rom ?

mi mix miui 12 port rom bulan varmı yada herhangi bir miui pie rom ?
  8. enesfurkanakten

Yardım Redmi 5 Plus Hardbrick non-hlos.bin donma

aynı sorunu şu an ben yaşıyorum bir türlü olmuyor sen nasıl çözdün
  9. enesfurkanakten

Rom Miui Pro 9.6.14 Pie (Redmi 5 Plus için) Rom

Evet bu orjinal siteleri fakat burda bağış karşılığı üye olup indirebiliyorsun. Eğer para vermek istemiyorsan önceki yorumda attığım sayfadan indirebiliyorsun fakat daha eski versiyonlarını bulabilirsin
  10. enesfurkanakten

Rom Miui Pro 9.6.14 Pie (Redmi 5 Plus için) Rom

Bu MIUI pro değil. MIUI pro daha yeni 9.5.16 yayımladı. Bu başka bir telefonun port halı. Güncel miui pro romlarini parasız paylaşan bu site var sadece. Miuipro updating - MiuiPro Vince olarak listede yer alıyor
  11. enesfurkanakten

Yardım Oxygen os yeniden başlatma sorunu !

Arkadaşlar önce telefonuma oxygen os in bir romunu kurmuşrum stock kamerası vardı ön kameraya geçince hata veriyordu. herneyse yedek apklarımı filan kurdum telefonu kullanmak için herşey güel gidiyodu telefonu yeniden açtığımda ayarlar durdu hatası aldım telefonda ve dahili hafızada romla...
  12. enesfurkanakten

Soru Bu dosyaların niye burada olduğunu söyleyebilecek varmı?

Attığım fotoda da göreceğiniz gibi telefon da bu galeri dosyaları var fakat mi cloud için galeri yedeklemeyi açmadığım halde kendiliğinden varlar. Ve 2.41 GB yer kaplıyor az bir rakam değil. Silmelimi yoksa bunları pc ye yedeklemelimiyim
  13. enesfurkanakten

Soru miui ve android one arayüzünden benim gibi sıkılanlar rom önerebilir mi?

Samsung experiance kurmuştum sadece içinde 3 5 uygulama vardı kamerada fotoğraf çekmiyordu bulanık çıkıyordu. Link varsa link atsana sende.
  14. enesfurkanakten

android one dan farkı ne. ? hız ? pil ?
  15. enesfurkanakten

miui global eu pro daha önce kullandım şu an masik x 3.2 var. Saf androidlerden denemediğim kalmadı hem pie hemde oreo olarak. Bi ara flyme 6 yüklemiştim. Kısacası telefonu oyuncak gibi o romdan bu roma sürükleyip duruyorum. Hatta bir kez telefon çöktü ve tekrar adb ile geri kurtardım. Şöyle...
Üst Alt