enesakblt kullanıcısının son içeriği

1. enesakblt

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Uzun zamandır formu takip etmiyorum. Miui pro Mi5s için en son hangi versiyon yayınlandı? Şimdiden teşekkürler.. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. enesakblt

Az önce miui 9 a geçtim 10 dan daha sonra 10 a dönmek istedim yedeği geri yükledim fakat fastboot modunda kalıyor sebebini bilen var mı nasıl geri yükleyebilirim yedeği? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. enesakblt

Hocam sorunsuz bir şekilde yükledim. Teşekkürler.. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. enesakblt

Hocam temiz kurulum yaptıktan sonra ana ekran düzeni sıfırlanıyor mu yoksa eskisi gibi duruyor mu? Eğer sıfırlanıyorsa eski haline döndürmek için ne yapmam gerekiyor? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. enesakblt

Hocam geçen 8.7.12 yi kurdum. Dediğiniz ekran Rusça olarak geldi ama Türkçe harfler olmadığı için şifremi giremedim. Bende geri döndüm eski sürüme. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. enesakblt

Hocam dil desteği olarak İngilizce var mı? Geçen bu siteden Miui Pro 8.7.12 yi indirip temiz kurulum yaptım dil olarak kendi dilleri çıktı kuramadım yedeğe döndüm. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. enesakblt

Bu şekilde hocam MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. enesakblt

Teşekkür ederim bilgi için. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. enesakblt

Miui Pro 8.1.25 ten 8.7.12 ye direk geçebilir miyiz wipe yapmaya gerek var mı? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. enesakblt

Mi 5s için miui 10 çıktı mı siteye giremiyorum da? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. enesakblt

Ben bu romdan başkasını denemedim [emoji28] Rom - EURom, MultiRom, globe Rom ve MıuıPro ROM portlanma özellikleri ve tercih önceliği Bu linkte ayrıntı bulabilirsiniz MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. enesakblt

Son güncellemede stabil çalışıyor mu bilmiyorum bende 8.1.25 yüklü MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. enesakblt

Bu şekilde MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. enesakblt

Mi Band 2 global versiyon

Bendeki 1 numarada olduğu gibi hocam N11 den almıştım. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. enesakblt

Rom MiuiPro_7.11.2_v7.0 (Miui9-Mi5s)

Tamam hocam indirdim eyvallah MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt