enes45 kullanıcısının son içeriği

1. enes45

Soru Miui 13

Ben de telefonu güncelledim. Uygulamaların geç açılması, uygulama bildirimlerinin geç gelmesi, telefonun sık sık donması gibi sebeplerden dolayı güncellemenizi, en azından şimdilik tavsiye etmiyorum.
  2. enes45

Ana Başlık Poco X3 Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları]

Merhaba. Ben de dün bu telefonu alarak aranıza katıldım. Samsung S8'den (ekranı kırıldığı için) geçtim. Samsung yazılım olarak bu cihazdan daha iyi geldi bana. Poco'nun beğenmediğim yönleri: Galeriye girince doğrudan kamera fotoğraflarının gelmesi. Oysa ben albüm halinde görmek istiyorum...
  3. enes45

Çözüldü Poco ve Redmi telefonlar hk.

Merhaba. Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır. Maddi sebeplerden dolayı Redmi Note 10 pro ile Poco X3 Pro arasında kararsızlık yaşıyorum. Aklıma takılan konu teknik özellikleri dışında telefon güncellemeleri ve arayüzleri. Poco da Redmi serisi ile aynı arayüzü ve uygulamaları mı kullanıyor...
  4. enes45

Soru Mi band 5 eslestirme problemi

Merhaba. Ben de Samsung S8 kullanıyorum. Mi Band 5 i bugün aldım. ancak eşleştiremedim. Siz sorunu çözdünüz mü? asikral64 Tuna1905
  5. enes45

Mod Modlu Zepp/Zepp Life - All in One (Android)

Merhaba. Bugün mi band 5 ile aranıza katıldım. İlk mesajdaki yönergeleri uygulamama rağmen google hesabım ile giriş yapamıyorum. Nerede hata yapıyor olabilirim?
  6. enes45

Soru Galeri Sorunu

Yazılım uzmanı değilim. Ama galeri sorununu (bana göre öyle) düzeltmek xiaomi için çok zor olmasa gerek.
  7. enes45

Soru Galeri Sorunu

Merhaba. Bugün itibariyle note 8 pro kullanmaya başladım. Öncesinde Samsung S8 kullanıyordum. Note 8' de galeriye girince öntanımlı olarak "fotoğraflar" sekmesi gözükmekte. Bu durumda bütün fotoğraflar iç içe geçmiş gibi duruyor. Özetle, galeriye girişte öntanımlı olarak "albümler" sekmesinin...
  8. enes45

Tema Spectrum0505 Theme (Ottoman)

Ottoman Emeğinize sağlık. Çok güzel olmuş. Ekran görüntüsünde işaretlediğim alan olsa ve istediğimiz fotoğrafı oraya ekleyebilseydik keşke :)
  9. enes45

Redmi note 4 ghost screen

Maalesef bu konuda bilgim yok. V10 dan memnundum. Ama ben de şarj sıkıntısı sebebiyle satıp xiaomi note 4 aldım. Açıkçası bir daha lg almayı düşünmüyorum. Ghost screen ve batarya sebebiyle.
  10. enes45

Redmi note 4 ghost screen

Yazılımsal değil bildiğim kadarıyla. Donanımsal. Önceki mesajımda yazdığım gibi LG marka telefonlarda sık görülüyordu. Yanılmıyorsam panel değişimi yapıyordu, servis. Benim cihazda bu sorunu vardı. Ben servise vermek yerine sattım ve xiaomi note 4 aldım.
  11. enes45

İos dark %100 türkçe

Merhaba . Tema için teşekkür ederiz. clap~~ İnstagrama girince bildirim çubuğundaki yazılar açık mavi renk oluyor. Beyaz font üzerine bu rengin göz yorduğunu ve okunurluğu azalttığını düşünüyorum. Siyah olması tercih edilirdi. angel~~ erkan1982
  12. enes45

Uygulama YoWhatsApp & GbWhatsApp Nedir ? Özellikleri ve Kurulumu

xargrax Teşekkür ederim cevabınız için. Şöyle olumsuz bir durumla karşılaşıyorum. Maalesesef gelen mesajlar bana iletilmiyor.Uygukamaya girince mesajlar geliyor. (gbwhatsapp için söylüyorum.) Bu durum hakkında bilginiz var mı?
  13. enes45

Aynı sorunu ben de yaşadım. Onun yerine gbwhatsapp yükledim. Yedekler geldi. Ancak tekrar sms gelmesi için 12 saat ve aranarak aktifleştirme için 1 saat beklemem uyarısını aldım. 1 saat sonra gbwhatsapp ı kullanmaya başladım... Gbwhatsapp dan şimdilik memnunum. Ancak ayarlarda yani 2.7 de yer...
  14. enes45

Aynı sorunu ben de yaşadım. Onun yerine gbwhatsapp yükledim. Yedekler geldi. Ancak tekrar sms gelmesi için 12 saat ve aranarak aktifleştirme için 1 saat beklemem uyarısını aldım. 1 saat sonra gbwhatsapp ı kullanmaya başladım... Gbwhatsapp dan şimdilik memnunum. Ancak ayarlarda yani 2.7 de yer...
  15. enes45

Verdiğiniz siteye girdim. Arapça yazıyor. Gbwhatsapp başlığı birden fazla. Tarihler ise 2016 yı gösteriyor. Ayrıca whatsapp plus da var. Sizden rica etsek Gbwhatsapp ve yowhatsapp ın son sürümlerini apk olarak buraya yükler misiniz?
Üst Alt