Enes Genç kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Redmi note 11 pro için uygun twrp

xiaopmi adn fastboot tools ile boot seçerseniz flaşlanıyor denedim oldu
  2. E

Yardım poco f2 pro arama problemi yaşayan varmı

Ben flexi tamir ettirdim çözüldü
  3. E

İnceleme Poco F2 Pro Ekran Süresi Deneyimleri

Abi bir abi ile lt2333.com Simplicity romuna dil ekledik düzenliyoruz ben indiriyorum atıyorum ona TG grubuna gel her rom var yakında MIUITR de gelecek onu da kurarım gelirse
  4. E

Abi bir açıyorum zibilyon tane mesaj geliyor ya da moderatör düzeltiyor ediyor HAIS rom da var onu da paylaşmak istedim ama hiç kapak kaldırmadım kullanmak isteyen özelden mesaj atsın F2 Pro Türkiye TG grubunda herkese atıyorum link hatta Simplicity i indirip Drive a atıyorum
  5. E

Soru Redmi Note 6 Pro ROM önerisi

ROG PORT RAZER EDITION PORTLAR var
  6. E

Ben Simplicity denilen Çin beta bazlı romdayım TR dil ekledik çok güzel süreler veriyor
  7. E

MIUI 12.5 Mi̇ 9T/K20 OneOS MIUI 12.5 Android 11 21.11.3(Stabil Sürüm)

EU baz alan rom yerine herhangi bir EU baz almayan rom kullanılır
  8. E

Rom Redmi 8 (Olive) MIUI 12.0.2.0 için custom rom önerisi

Hacı AOSP yani MIUI dan başka bir rom kullanır mısın port da olabilir ben o cihaza bek MIUI romu göremedim ya
  9. E

Rom Miui 12.6 OneOs 21.9.27 Güncellemeri ve indirme bağlantıları

Sağol sayende F2 Proya indirdim
  10. E

Soru Mi 8 SE ' den sonra ...

F2 Pro ya da Redmi K40 düünülebilir ama daha ucuz model olarak 9T Pro olabilir 2019 2020 2021 cihazları 1615534578 Sadece Çin cihazı Redmi K40 dan pahalı olacaktır hatta prosundan da
  11. E

Soru Cihaz tavsiyesi

X3 Global ama Note 8 Pro dan Poco X3 e geçmek bazı şeylerde kaybettirebilir çok az şey kazandırır bari Note 10 al en azından
  12. E

Android 10 da hiç sorun yok muydu? A11 DE SORUN NASIL OLUYOR? Çözüm bulabildin mi?
  13. E

Temiz kurulum 3 kere Çin Beta kurdum aynı yine
  14. E

MIUI 12 [Android 11] [MIUI 12.5] Redmi Note 8 MIUI China Beta Rom 21.6.16

MoreLocale2 ve AppLocale2 uygulaması var , kendiniz de uygulamayı çevirebilirsiniz MT Manager ile ve xml TRANSLATİONS uygulaması ile 1614883667 Olmaz sorun ama TWRP nin gitmemesi adına romun ardına Magisk kurun
Üst Alt