emRu11aH kullanıcısının son içeriği

1. emRu11aH

Yardım 12t pro vo LTE yazmıyor, açık değilse nasıl açılır?

Teşekkür ediyorum hemen deniyorum. 1710639167 Trcll müşteri hizmetlerini aradığımda zaten aktif olduğunu söyledi, enabled yazılı olarak ayarladım yine, ama volte yazısı çıkmıyor telefonda, ama açık olduğunu söyledi, sanırım açık ve kullanıyorum, ama volte yazmıyor yukarıda mobil veri açıkken...
  2. emRu11aH

Yardım 12t pro vo LTE yazmıyor, açık değilse nasıl açılır?

Vowifi aktif ve yazıyor ama volte yazmıyor acaba aktif değil mi? Neden yazmıyor? Açık değilse nasıl açılır? Teşekkür ederim..
  3. emRu11aH

Soru 12T Pro global versiyon HyperOs

Bataryayı biraz daha fazla harcıyor hyper sizde de durum böyle mi ne yapılmalı? Şarj olma hızı sonlara doğru yavaşlıyor birde bana öyle geldi..
  4. emRu11aH

Yardım Mi10t pro mikrofon sorunu

Kısa sürdü kardeşim, referans la gittim, adam çok sağlam ,iki numara vereceğim sana dm den yaz bana numara yı buraya yazmam etik olmayacağı kanaatindeyim.ama ben her zaman burdayım bana güven dostum milli servet bunlar..
  5. emRu11aH

Yardım Poco f5 alınır mı ?

Testlere kameralara işlemci puanlara ve batarya ya bakın YouTube testlere antutu puanlara dxomark'a, vs olarak bakınız, yani kendiniz ne alacağınızı bilebilirsiniz..
  6. emRu11aH

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

Flash all bat dosyasını wordpad ile açıp bazı iki satırı silmelisin.
  7. emRu11aH

Çözüldü Mİ 10T Pro mikrofon sorununun GARANTİ çözümü !

Çözüm tamir, ben öyle yaptım sorun yok.
  8. emRu11aH

Haber Mi 10t pro'mu satıyorum.(problemsiz)

Böyle konu açmak yasak değil umarım, mi 12t pro'ya geçtiğimden dolayı cihazımı satmak istiyorum ilgilenen olursa yardımcı olur, yurtdışı almıştım sıfır, IMEI kaydı herşeyi var ömürlük kayıt konusunda, hiç bir problemi yok kesinlikle, herşeyiyle sağlam vereceğim, orijinal kablo ve orjinal kendi...
  9. emRu11aH

Yardım Mi 10T Ekran Sorunu

Muhtemelen aynı sıkıntı oluyor işte herkeste, tamir gerekiyor, Gaziantep te yapan birisi var numara paylaşabilirim, uzman birisi garanti veriyor, sert düşürme diyor sadece... benim düzeldi yani... Belki basittir ama müdahale gerekiyor...
  10. emRu11aH

Yardım Mi 10T Ekran Sorunu

Muhtemelen yere düşmüş darbe almış olabilir mi?
  11. emRu11aH

Yardım Mi10T Pro Mikrofon Ses ve Video Sorunu

Dm den yazanlara Gaziantep te yapan firmayı paylaşabilirim çok yaptığı cihaz benim cihazı da yaptı, amacım reklam değil yardımcı olmak Allah rızası için bilmem anlatabildim mi, bana karşı olumsuz yorum yapanlara diyorum. Başka türlü çözüm yada düzelten var ise buyrun, Herşey gönlünüzce olsun,iyi...
  12. emRu11aH

Yardım Sesim karşı Tarafa cızırtılı gidiyor

Ben çok uğraştım telefon ile her çözümü de denedim, hiçbirisi çözüm olmadı net söyleyebilirim, insanlara yardımcı olmam zorunuza mı gidiyor, kaç aydır uğraştım kaç senedir de takip ediyorum insanlara yardımcı olmak için, ben yaptırdım çok da güzel oldu, siz neden rahatsız oluyorsanız anlamadım...
  13. emRu11aH

Yardım Xiaomi 12 t pro alınır mı

Suya toza dayanıklı sertifikalı olan, ekranı çok daha dayanıklı mi 13 modellerine yönel bence snp gen 2 daha ağır basar kardeşim, bende 12t pro var şuanda, 13 ler daha havalı ve en önemlisi daha da iyi...
Üst Alt