emretutar kullanıcısının son içeriği

1. E

Mi Band 4 v1.0.9.22 güncellemesi (15 Ocak 2020)

Arkadaşlar bileklikten sesi açarken veya kısarken 2 kademe arttırıyor. İlk aldığım da yazılımdanmıdır bilmiyorum böyle değildi. Sizde durum nasıl. Notify and fitness yüklü. SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. E

Rehber Mi Band 4 1.0.7.60 v83 TÜRKÇE GERİ GELDİ

Türkçe karakter desteği geldimi. SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. E

Rehber Mi Band 4 Türkçe 1.0.7.04 (Beta) (Tam yazılım)

Aynen mi fit en güzeli birde sizin modlu apk daha iyi geldi en azından güncelleme yapmıyor açtım baktım istediğim gibi oldu. Tekrar teşekkür ederim. SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. E

Youtubede videoları var oluyor ama bluetooth kısmında takılı kalıyor. SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. E

Teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım şimdi türkçe oldu. Birde resmi mi fit programı olmadan notify fitness uygulamasını bağlamayı başarsam süper olucak. Program içindeki yöntemleri denedim olmadı. Belki güncelleme gelir bununla ilgili. SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. E

Bu yöntemi bende denemiştim ama her defasında mi fit'e bağlanıp eski ayarlarına dönmüştü. Şimdi sadece yazı tipi yüklüyorum oluyor ama arada bir mi fit açılıyor hemen kapatıyorum yoksa kapatmazsam eski ayarlarına dönüyor. SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. E

Soru Notify & Fitness ile yazılım güncelleme sorunu

Onun için root gerekiyor galiba. Öyle bi seçenek göremedim uygulamalarda. Neyse artık güncelleme bekliycez galiba SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. E

Soru Notify & Fitness ile yazılım güncelleme sorunu

Merhaba arkadaşlar. Notify uygulaması ile mi band 4'ü beta sürümünü yüklüyorum. Fakat güncelleme biter bitmez otomatik mi fit uygulaması açılıyor ve eski sürüme tekrar dönüyor. Bunu nasıl engelleyebilirim. Birde Notify programında mi fit olmadan bileklik ile bağlantı kurma ayarları var. Orda...
  9. E

Haber Mi Fit 4.0.11 ile resmi 1.0.6.24 sürümü ile ekran süresi

Cevap için teşekkürler. SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. E

Haber Mi Fit 4.0.11 ile resmi 1.0.6.24 sürümü ile ekran süresi

Türkçe karakterler gözüküyor mu. Yoksa sadece cihazın dilini türkçeye mi çeviriyor. SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt