emretasdemir kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Mi 6 10.3.1.0 güncellemesi geldi

Ne zaman gelir acaba düzgün güncelleme bu müzik işi deli edecek beni farklı type c denesemde aynı ya ne diye yaptimki hay kafama
  2. E

Soru Mi 6 10.3.1.0 güncellemesi geldi

Güncellemeyi yaptım yapmaz olaydım type-c dönüştürücüm sesi bozuyor surekli sesi açıp kapatıyor müziği durduruyor ne bela ararsan var kulaklığı başka bilgisayara taktım sorun yok dönüştürücüyü taktım sorun yok çıldırıcam lanet olsun böyle güncellemeye geri dönemezmiyim ya varmı bilen :(
  3. E

Yardım Xiaomi Mi 6 20 Band Sorunu

Buyur ustam böyle işte hız ve emin ol bu kadarını bile almıyorum oyun ortasında kesilip duruyor :)
  4. E

Ne biti hocam bende anlık hız sayacı var 100 kbps olduğunda seviniyorum genelde 30 kbps falan :D ya turkceldeydim ama telefon degismisken türk telekom alayım dedim öğrenciyim uygun sonuçta ama ne bilim telefonda böyle bir sıkıntı olacağını.neyse Turkcell takınca çekiyor tekrar gecicem o zaman...
  5. E

Xiaomi Mİ 5 4G (LTE) Sorunu

Aynı durumu türk telekomda yaşıyorum yok arkadaş bir şey çok hoşuma gidiyorsa kesin bi terslik çıkıyor aldım mi6 herşeyiyle 10 numara ama evimde 4g çekmiyor bildiğin kırmızı oluyor ama olay o değil keşke 3g kesintisiz çekse 3g ye geçiyorum 5 dkda bir gidip geliyor hayır neden her güzel şeyde bir...
  6. E

Hocam bu ayarları nasıl yapacağız açıkçası bende telefonu alalı 2 ay oldu 4.5 g ye geçince şebeke kesiliyor başka telefonda yok bu sorun Türk telekom benimki de nasıl yapabilirim?
  7. E

Yardım Xiaomi MI6 Ghost Screen

Mu Muhtemelen öyle kullanmaya fırsatım olmadan zaten geçmiş iz bende ama ısınınca oyun falan açıksa yine oluyor bende dikkat ediyorum oynamıyorum ısınınca
  8. E

Hadi ya geçmiş olsun hocam demek ki sıkıntı oldu garanti
  9. E

Soru Mi 6 LG panel

Hocam sonuç nedir bendede aynı sıkıntı var garanti KVK gondermelimiyim sizce garantiye sıkıntı artmaya başladı ?
  10. E

Hocam naptınız sonuç nedir bende de ghost screen olmaya başladı ama benim garanti KVK gondermelimiyim sizce direk daha 5 yada 6 ay oldu alalı cevaplarsiniz sevinirim
  11. E

Güncelleme (MI 6) 9.5.3.0 (Kararlı) gecelik

Merhabalar ben telefonu yeni aldım ve 9.6.3.0 sürümu yüklü.Ancak 2 problemim var birincisi türk telekom kullanicisiyim ancak LTE bağlantı sağlayamıyorum acaba benzer durum yaşayan var mı çözümü var mıdır LTE seçince kesiliyor bağlantı diğeri de şarjin hızlı gittiğini düşünüyorum bir günü bile...
Üst Alt