Emrespect kullanıcısının son içeriği

1. Emrespect

Rehber Zygisk Detach Kullanımı - Resimli Anlatım

Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet'ten istediğiniz uygulamayi bulun ve seçin çıkan ekranda sağ üst köşede üç nokta olacak ona tıklayın ve uygulama bilgisini seçin. Paket adina oradan bakabilirsiniz.
  2. Emrespect

Sohbet Yine Bir Brick Vakası ve Daha Fazlası

Bilgilendirmeniz için teşekkürler hocam, benimde vardığım sonuç buydu destekler nitelikte olmuş.
  3. Emrespect

Tabiki de hocam, herkes kendi muhasebesini yapmakta özgür. Bu süreçte bir hatamız olduysa da kendi adıma özür dilerim. Her zaman orta yolu bulmaya çalışarak ilerledim. Atasözleri iyi yol gösterdiğinden dolayı ben de bir tane bırakayım hocam; Hatasız kul olmaz.
  4. Emrespect

Akif geliştirici ekibinde değil Mert Voltron romları kendisi yapıyor. Akif ile aralarında iletişim söz konusu ancak bu romlarinda onun söz hakkı olduğu anlamına gelmiyor. Mert'i birkaç aydır tanıyorum, Akif ile ise doğru düzgün bir diyaloğum olmadı. Hatta durduk yere nedendir bilinmez admini...
  5. Emrespect

Uzun bir süredir özellikle Telegram'da Xiaomi cihazları bilinçli olarak brick edip bundan keyif alan bazı beyin yaşı küçük kullanıcılar var. Bunlar özellikle Telegram topluluklarında gezip insanlara yardım etme bahanesi ile çeşitli şekilde, karşılarında ki insanların cihazlarında ciddi derecede...
  6. Emrespect

Diğer HyperVoltran ve Akif

Konunun bahsi geçen grup ile bir alakası yok. Bir süre önce tanıdığım ve birçok romunu kullandığım iletişimde olduğum bir geliştirici kendisi. Konuyu olduğundan başka bir hedefe yönlendirmeyin. Şahsen Akif'i tanımam etmem onunla ilgili bir yorum yapmayacağım ancak olayları farklı noktaya...
  7. Emrespect

Root yetkisi verdikten sonra su yazin gonderin ondan sonra detach komutunu verin
  8. Emrespect

MT Manager kullanabilirsiniz.
  9. Emrespect

Soru hyperos png maker

Sebebi Avrupa ülkelerinin baskısıydı zamanında. Miui 12 döneminde kendi uygulamalarını kullanıyordu. Huawei'ye zamanında yapılan baskı Xiaomi'ye de yapıldı, Xiaomi böyle bir çözümü tercih etti.
  10. Emrespect

Soru Sadece MİUİ uygulamaları kullanabileceğim son çıkan modeller hangileri?

Google uygulamalarının olmasının sebebi cihazın fiyatı, ne zaman çıktığı vs. ilgili bir durum değil. Zamanında Xiaomi bu konuda sorun yaşadı, uygulamaları Avrupa'nın standartlarını karşılamıyor diye. Zorunlu olarak tüm global, eea cihazlarında Google'ın uygulamalarını kullanmaya başladı. Eğer...
  11. Emrespect

MIUI 14 Xiaomi.EU V14.0.9.0 Nitro | Android 13

Daha estetik bir arayüz için geçilir, daha stabil bir deneyim için geçilmez. Aosp her zaman Miui'dan daha hızlı ve stabildir.
  12. Emrespect

Rom Evolution X 7.1 Android 13 OFFICIAL | AOSP

Adaway ya da herhangi bir reklam engelleyici kullanıyor musunuz?
  13. Emrespect

Mod Cemiuiler | MIUI Özelleştirme Modu

Güvenlik kısmında geri sayım sınırını atlama özelliğini aktiflestirerek miui'da bazı işlemlerde riskli olduğunu bildirip onaylamanız için geri sayımı beklemek zorunda olduğunuz durumlardan kurtulabilirsiniz. Sistem arayüzü/Kontrol merkezi kısmında flaslight brightness control özelliğini açarak...
  14. Emrespect

Çözüldü KernelSU

O zaman sorun modül ile ilgili değil, öyle olsaydı adaway hata verirdi.
  15. Emrespect

Çözüldü KernelSU

Adaway herhangi bir hata veriyor mu host dosyası ile ilgili?
Üst Alt