emreozcn kullanıcısının son içeriği

1. E

Video Mi Flash 64 Bit İle FastBoot Rom Yükleme (Video)

Teşekkür ederim gerçekten büyük bir yükten kurtardınız beni
  2. E

MIUI 12 POCO X3 NFC - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.RJGMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Type C bellek olmadığı için elimde onu yapamadım ama miflash ile fastboot rom flaşladım . Fakat bir sorum var telefon açılınca twrp ve magisk silinmiş IMEI sağlam duruyor bu şekilde kullansam sakınca olurmu ? Tekrar twrp yüklemem gereklimi ? Yüklemeden cihaz normal çalışırmı ve güncelleme...
  3. E

Video Mi Flash 64 Bit İle FastBoot Rom Yükleme (Video)

Merhaba bende güncelleme esnasında fastboot ta kalma sorununu yaşadım sonra fastboot rom flaslayarak açtım ama telefonda IMEI işlemi var yani önceden twrp magisk yüklüydü şimdi tekrar yüklemem gerekirmi ? Bu şekilde twrp siz kullansam ne olur ? Ota guncellemeler geldiğinde direk yapsam ne olur ?
  4. E

MIUI 12 POCO X3 NFC - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.RJGMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

fastboot a düştü artık görmüyor maalesef romu
  5. E

arkadaşlar merhaba twrp üzerinden yükleme yapmaya başladım hata verdi ve fastboot ta kaldı ne yapmam gerekiyor ???
  6. E

Yardım Poco X3 NFC Mikrofon sorunu !!!

Arkadaşlar mikrofon değişimi yaptırdım bir sıkıntı kalmadı mecburen yaptırdım bu şekilde kullanılmıyor
  7. E

Yardım Poco X3 NFC Mikrofon sorunu !!!

Merhaba ; Telefon düşme falan yok ama alt mikrofon da sıkıntı var . İlk aramada 3 5 saniye ses gidiyor sonra gitmemeye başlıyor . Ayarlardaki test menüsünden kontrol yaptım ama main mic tarafından ses almıyor . Tuş kilidi yapıp açınca almaya başlıyor ama tekrar gidiyor . Twrp den tekrar...
  8. E

Yardım Poco X3 ekran alt kısmında sarılık

Beyaz arka fonlu bir ekran görüntüsü alıp paylaşabilirsen daha yararlı olacak
  9. E

Soru Yurtdışı poco x3 nfs

Forumdan bootloader kilit açma ve IMEI repair konularını arastirabilirsen birazda Youtube izledikten sonra yapılamayacak hiç birşey yok ama bazı noktalara dikkat et saniye saniye adım adım yapmaya özen göster. IMEI Ler aktif olduktan sonra hangi telefonun olduğunun bı onemi yok . Twrp ve magisk...
  10. E

MIUI 12 POCO X3 NFC - Global Kararlı Rom V12.0.8.0.QJGMIXM İndirme Bağlantıları

Merhaba ben bu konulara biraz yabancıyım benim cihazımda root lu imeili ve twrp üzerinden recovery bağlantısında ki rom la güncelleme yapılacak anladığım kadarıyla fakat twrp ye girdikten sonra ne yapacağımı tam olarak bilmiyorum
Üst Alt