emreoner01 kullanıcısının son içeriği

1. E

Alış Xiaomi mi 8 ikinci el garantili arıyorum

Özelden attığınız mesaja cevap verdim hocam
  2. E

Satış XİAOMİ Mi 8 128gb kutulu garantili

Forumda yeniyim bilmiyordum, yarım saate yüklüyorum hocam.
  3. E

Satış XİAOMİ Mi 8 128gb kutulu garantili

7 aylık cihaz. Kutu Garanti kutudan çıkan jelatinleri dahil herseyi duruyor. NOKTA HATA YOK. 3 tane kılıf ve Alalı 2 ay bile olmayan 150tl değerinde Orjinal Xiaomi Pro HD 2 KULAKLIK yanında vereceğim. İstanbul da öğretmenim sadece İstanbul içi teslim edebilirim.
  4. E

Alış Xiaomi mi 8 ikinci el garantili arıyorum

Hocam ben de var satıyorum. Kutusu faturası kutudan çıkan jelatinleri dahil herseyi duruyor. NOKTA HATA YOK. Zerre kadar kılcal çizik bile yok. 7 aylık cihaz garantisi devam ediyor. 3 tane kılıf ve Xiaomi Orjinal Hd PRO kulaklıkta yanında vereceğim.
  5. E

Çözüldü Wipe Sonrası Sifre Onaylama Ekranı ?

Sorun çözüldü, İstanbul zeytinburnun da Enver Usta açılmayan telefonu 15 dakikada açtı, çöp oldu dediğimiz telefonu açıp güncelleyip yağ gibi kullanıyoruz şimdi çok şükür
  6. E

Hocam bende de durum aynıydı, şifrelerimi biliyorum diye hesapları kaldırmadım, formattan önce kaldırmayı denedim baska hesap tanımlayın dedi google, kaldırmama izin vermedi. Bende şifreleri biliyorum diyr önemsemedim. Bu google nin yaptığı da iş degil hesabın bana ait olduğunu her turlu...
  7. E

Hocam hepsiburada ustunden aldığım firmaya ulaşauım dedim telefonlara bakmıyorlar, cepportu aradım yardımcı olmadılar, delta tekniği aradım gonderin bakarız dediler. Nasıl cözülecek bilmiyorum ki, alarm kuracak tuşlu bir telim bile yok, bu tel elim ayağımdı nasıl bir çıkmaz bu anlamadım
  8. E

Yazdım hocam inşallah çözüme kavuşur, telefonu da yeni almıştım canımın sıkntısından yemeden içmeden kesileceğim artık. Öğretmenim yalnız yasıyorum birde, cihaz susunca sabah derse uyanamam diye bir dk uyuyamadım.
  9. E

Yaptım hocam onuda yaptım :((( 1546500964 1546501075 Hocam o kadar fazla teknik bilgim yok, delta servis garantili cihaz. Deltaya da guvenemiyorum. Cihazı deltaya gondersem yapabilirler mi acaba :/
  10. E

Şuana kadar tek mi şifresi kullandım oda harf ve rakamdan oluşuyor, benden istedigi şifrenizi onaylayın kısmında sadece rakam yazabiliyoruz 1546500599 Tc kimlik numaram dahil herseyi denedim. Benim tüm pöatformlarda şifrem aynı ve harf ve rakamdan oluşuyor. Bu sadece rakaö istiyor. Miui...
  11. E

Arkadaşlar dün akşam itibariyle Telefonumdan google ve Mi hesaplarını kaldırmadan WİPE ALL DATA yaparak cihazımı sıfırladım. Cihaz açıldıktan sonra MIUI Sartlar ve Politikalar ekranı geliyor onay istiyor, onay verdikten sonra ŞİFREYİ ONAYLAYIN ekranı geliyor. Bu şifre neyin şifresi? Cihazımı...
Üst Alt