emremir kullanıcısının son içeriği

1. E

Rehber Rehber - Xiaomi Redmi Not 4X (SD 625) Twrp Yükleme ve Stock Miui Rom Yükleme

Hocam iyi akşamlar yeniden rom indirip denedim yine aynı hata error 7 hası veriyor fakat RR 7.1 rom yükleniyor Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi hocam cihaz kapandı açılmıyor acil yardım lütfen
  2. E

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Ful wipe yapıyorum yine yüklemiyor ressuction 7.1 romu yüklüyor mipro yüklemiyor Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. E

Rehber Rehber - Xiaomi Redmi Not 4X (SD 625) Twrp Yükleme ve Stock Miui Rom Yükleme

Tamam hocam bidaha deniym eyvallah Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. E

Eksik ise ne yapmalıyım twrp den flaslama şansım varmı yeni bir twrp dosyasını Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. E

Twrp yükledim cihazdaki romu yedekledim wipelri yapıp custom rom yükleme yaparken kırmızı yazı ile yüklenmedi hatası veriyor ama yedeklediğim orijinal romu geri yüklüyor Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. E

Merhaba redmi note 4 snapdragon 4 64 boot açık twrp yükledim MP rom yüklerken twrp yüklenmedi hatası veriyor lineage 8 denedim ondada aynı hata verdi Lütfen yardım edermisiniz Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. E

Hocam redmi note 4 snapdragon 4 64 boot açtım twrp yükledim mipro rom flashlarken yüklenmedi hatası verdi lineage 8 denedim ondada aynı hata verdi cihaz rootlu değil Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. E

Hocam redmi note 4 boot kilidi açık twrp kurdum miuipro romu twrpden yüklerken yüklenmedi hatası veriyor lineage 8 denedim oda hata verdi Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. E

Teşekkürler hocam Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. E

Merhaba miuipro rom redmi note 4 snapdragon 4/64 için varmı Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. E

Teşekkürler hocam Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. E

Evet %99da kalınca 18 hours yazıyor Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. E

Selam redmi note 4 cihazın boot kilidi açma isteği gönderdim 5 gün önce hala mesaj gelmedi kilidi kaldırmak için pc ye bağlayıp unlock deyince %99da kalıyor Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. E

İlginiz için teşekkür ederim Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. E

Teşekkürler note 4x romları note 4e oluyormu yani Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt