emrelinho kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom Pixel Experience Android 10(Q) Beta

Mi Note 3 için android q romu .. Volte hariç çalışmayan özellik yok.. denemek isteyen olur belki.. Sar twrp'yi flashlayın romu flashlayın. İçinde Gapps mevcut.. Eğer romu beğenmezseniz official twrp'ye dönüp miui rom yükleyebilirsiniz. Download Download SAR-TWRP
  2. E

Soru Mi note 3 pil harcama ömrü ?

şarj konusunda AEX rom güzel şuan güncelleme almayan CRdroid rom ile 8 saat ekran görmüştüm. AEX ortalama 6 saat ya da biraz fazla alıyor.. Mi romlarda 4,5-5 saatten fazla alamıyorum
  3. E

Rom Mi note 3 Pie rom

Telegram gruplarında veriliyor linkler Mi note 3 Community ve Mi note 3 Kernel ands rom gruplarını takip ederseniz sürekli güncelleme veriliyor ..Şuan Aosip ve Aex romlar güncel
  4. E

Soru MIUI 10 8.11.22 Global Beta Pil Sorunu Mi Note 3

Rezalet durumda bende de .. Crdroid bu konuda efsane
  5. E

Rom Xiaomi mi note 3 android 9 rom

AOSP içinde Pixel bence Crdroid'in batarya performası kötü..
  6. E

Rom Xiaomi mi note 3 android 9 rom

Pixeli 2-3 gün falan kullandım batarya performansı çok iyiydi.. Az önce CRdroid roma geçtim onun özelleştirmeleri vs daha fazla bataryasını yarın test edeceğim.. Bu arada şifre istiyorsa TWRP'den format data yapmanız gerekli.(bütün veriler silinir)
  7. E

Soru Mi Note 3 İçin Android 8

Ben de 5-6 ay önce aldım telefonu ilk kez dün Android pie kurdum Miui arayüzüne alışınca insan çok yadırgıyor ama pil süresi bende stock romdan daha iyi oldu o yüzden şimdilik bundayım..
  8. E

Soru Mi Note 3 İçin Android 8

Beta'da google camera çalışmıyor Eu stabilde çalışıyor..
  9. E

Mod Mi Note 3 Miui 10 Android 8.0 Google Camera

Beta'da çalışmıyor stable sürümde sorun yok.
  10. E

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Stable rom üzerine haftalık sürümü wipesiz kursam sıkıntı çıkar mı?(mi note3)
  11. E

Soru mi note 3 sahipsiz mi ?

Mi note 3 global değil bildiğim kadarıyla Çin için çıkarıldı 800 bandı falan da yok mesela belki o yüzden Global cihazlar arasında yoktur..Mi note 3 takip için Mi Note 3 - Xiaomi MIUI Official Forum foruma bakabilirsiniz Stock rom vs herşey burada paylaşılıyor.
  12. E

Soru Mi note 3 eu stable mıuı10

Global rom ile Eu custom rom arasında fark var mı?
  13. E

Soru MIUI 9 a geri dönmek

şarj çok kötü ben de geri dönmek istiyorum Mi flash ile geri dönenler olmuş bir de öyle deneyin..
  14. E

Soru mi note 3 güncelleme geldi.

Fastboot ile kurulum yapılınca düzeliyormuş sanırım deneyenler var..
  15. E

Soru mi note 3 güncelleme geldi.

Eu romu kurdum rom çok güzel.. Görsellik falan 10 numara olmuş ama DH forumda biri 9'a dönerken telefon pert oluyor gibi bişey yazmış aslı astarı var mıdır bunun?
Üst Alt