emregokcan kullanıcısının son içeriği

1. emregokcan

Mod AOSP Romlar İçin MIUI Kamera ve Galeri

Mi 11 kullanıyorum magisk konsununa hakim değilim magisk ile yükleme gerekiyor demişsiniz bununla ilgili bir yazı varmi
  2. emregokcan

Mod AOSP Romlar İçin MIUI Kamera ve Galeri

Mi 11 magisk konusunda konu varmı destek olabilirmisiniz
  3. emregokcan

Yardım Pixel ROM kamera

bu romda kullanılacak kamera konusunda destek olurmusunuz
  4. emregokcan

Rom [Android 10] [MIUI12] Mi Note 10 / Mi Note 10 Pro - CC9 Pro Masik ™ X 16.1 / 14.0 / 13.1 / 13.2 / 13.3 Rom

ben bu rom u yükeldim pek bir sorun karşılaşmadım henüz 108 mp dışında. bunun dşında bir öneriniz varmı miu 12 rom olarak birde super walppaer kullabilen varmı
  5. emregokcan

Recovery [Android 10] Mi Note 10 / Pro / Mi CC 9 Pro - Twrp 3.3.1-4 Tek Tuş Yükleme Aracı

arkadaşlar mi note 10 cihazım var repair işlemi yapılmış durumda twrp yazmaya çalışıyorum fastboot alıp işlem esnasında twrp yazma hatası diyor sorun ne olabilir
  6. emregokcan

Yardım Xiaomi mi 9 güncelleme sonrası ekran sorunu

Dostlar mitool v2 ile yeniden global rom yükledim maalesef sorun devam ediyor. Yazılımsal olarak yapmam gereken farklı bir önerisi olan varmıdır
  7. emregokcan

Bu modülü yüklemek için sanırım kilit açıp magisk kurmak mı gerekiyor 1582723980 Çok teşekkür ederim
  8. emregokcan

Arkadaşlar kilit açmadan rom yükleme şansım varmı? Yada bana yapmam gereken en mantıklı işlem sırası konusunda yardımcı olabilirmisiniz
  9. emregokcan

O zaman kilit açayım ben telefonun önce bir rom yüklemeyi deniyeyim. Bootloader kilidini beklemeden açmanın bir yolu yok sanırım değil mi
  10. emregokcan

Hocam yeşil arada gri oluyor
  11. emregokcan

Yok hayır kullanmadım
  12. emregokcan

Bunu kontrol ettim hocam ama çözüm olmadı yazılımsal bir durum mu ekran mı gitti acaba
Üst Alt