Emrecanyldrmm kullanıcısının son içeriği

1. Emrecanyldrmm

Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Kötü olmaz inş... Bir bildiğiniz varsa söyler misiniz.
  2. Emrecanyldrmm

Ne farki var anlatir misiniz? Ben bundan once Mi 9 se kullanıyordum islemcisi 712 ama bu 732 bu daha garip sanki azicik fps düşüklüğü belli oluyor bilmiyorum gıcık kaptım daha ilk haftadan. :d Kamerasi da garip gibi..
  3. Emrecanyldrmm

Bu cihazi kullanan varsa kasma donma olup olmadığını söyleyebilir mi? Ben yurtdisi aldim PRO model ama kamerası 64 mp gösteriyor anlayamadim bilgi sahibi olan varsa aciklayabilir mi? Bir de 4k ve 2 k videolarda youtubede alta indirince gecis yapinca kasıyor normal mi?
  4. Emrecanyldrmm

Yardım Xiaomi Mi 9 SE Bluetoothlu Kulaklık Sorunu

mustafaozkan1414, en son güncellemeyi paketini yapıyorum inşallah düzelir
  5. Emrecanyldrmm

mustafaozkan1414, daha sonra bakacağım Allah razı olsun sağolun 😊
  6. Emrecanyldrmm

mustafaozkan1414 abi şöyle sabah denedim ancak sürekli aac yapınca geri sbcye dönüyor sence ne yapmam lazım yardım edebilirsen çok iyi olur hakkınızı helal edin size de rahatsızlık veriyorum belki ama uzun zamandır bu sorunu yaşıyorum ne yapacağımı da bilmiyorum :)
  7. Emrecanyldrmm

mustafaozkan1414, aleykumselam abi geri sbc oluyor yav.
  8. Emrecanyldrmm

yardım etcek kimse yok mu?
  9. Emrecanyldrmm

selamunaleykum hayırlı akşamlar Bluetooth kulklığımın birinden ses gelmiyor aac sbc felan diyor ne yapmam lazım? yardımcı olabilir misiniz başka cihazda sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorum ama bu telefonda olmuyor sizce nedendir bilen varsa yardım ederse çok iyi olur. 1642005800 yardım...
  10. Emrecanyldrmm

Soru Az şarj tüketen tema

Pil tasarrufu yapinca şarj daha çok gidiyor normal midir bende yok bu özellik ve ayrıca pil tasarufu çok az etki yapıyor
  11. Emrecanyldrmm

Mi 9 se de sizce hızlı şarj bitmesi normal mi misal hızlı doluyo hızlı bitiyor yavaş dolsa yavaş biter mi?
  12. Emrecanyldrmm

Animasyonları kısınca ne oluor? Anlatır mısın
  13. Emrecanyldrmm

Soru Mi 6 pil senaryolar

Gözükmüyo gizli özelliklerden baktım
  14. Emrecanyldrmm

Soru Mi 6 pil senaryolar

Bende bu özellik var ama neden açılmıyo? 1610021158 Uyku modunu nerden açabilirim
Üst Alt