emrec61 kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Google Haritalar Pusula Doğruluğu Düşük

Miui çöplüğü diyorsun yani :) bir daha Xiaomi alanın ...
  2. E

Yardım Google Haritalar Pusula Doğruluğu Düşük

Merhaba, Sorun google haritalarda yönü gösteren kısım çalışmıyor. Tüm izinler verildi. Herhangi bir sorun yok fakat eskiden çalışıyordu. Belki miui 14 ten sonra çalışmamış olabilir tam hatırlamıyorum. Mesela macfit uygulamasında yönü gösteriyor. Google haritalarda ise sadece uygulama verilerini...
  3. E

Yardım Xiaomi watch s1 saat başı bildirimi

He saat başına alarm kur :D
  4. E

Yardım Mi watch stres ölçmüyor

Bende de kandaki oksijeni göstermiyor sende gösteriyor mu? Mi fitness ana ekranından ekran görüntüsü atar mısın? 😀
  5. E

Yardım Mi watch stres ölçmüyor

Bendeki ölçüyor. Senkronizasyon sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor değil mi? Birde mi fit dediğin mi fitness uygulaması herhalde? Uygulamada tüm izinler verilmiş mi?
  6. E

Yardım Mi Watch Bluetooth ile kilit açma

Yardımcı olabilecek yok mu? Sorun hala devam ediyor. Ayrıca TCL marka kulaklık diye yanlış yazmışım. Mi band 5 olacaktı.
  7. E

Yardım Mi Watch Bluetooth ile kilit açma

Merhaba, telefonum redmi note 10 Pro miui 14 ve yeni sıfırladım güncellemeden sonra. Mi Watch aldım şimdi bağlantı sorunu yok güzel çalışıyor. Bluetooth ile kilit açmayı ayarlıyorum çalışıyor. Sorun şu Bluetooth u kapattığımda yani saati ile telefonum bağlantısı kesildiğinde ve tekrar...
  8. E

Yardım (Pisarro) Uygulama Kasası

İnşallah bekliyorum. Henüz haber yok :)
  9. E

Yardım (Pisarro) Uygulama Kasası

Merhaba Note 11 Pro global de uygulama kasası ana ekran ayarlarına geldi diyenler var. Benim Note 10 pro global, uygulama kendi kendine indi ama ayarlara daha gelmedi. 11 Proda da böyle olmuş sonra ayarlara gelmiş.
  10. E

Rehber MIUI13 Global Romlara Mi Telefon ve Mesaj Uygulaması Kurma

Bilgilendirdiğiniz için teşşekkür ederim. Apk olarak çalışmaması aşırı saçma geldi bana root ile de uğraşmak istemiyorum. Güncelleme ile düzelmezse bir daha bu marka ile işim olmaz açıkcası :)
  11. E

Rehber MIUI13 Global Romlara Mi Telefon ve Mesaj Uygulaması Kurma

Ben anlamadım nasıl yapılacağını botloader kilidi açmak gerekiyor mu? İndirilen dosyayı uygulamada gösterme kısmını da bulamadım sadece belli modüller var.
  12. E

Yardım Autofill özelliği çalışmıyor

Bende de aynı sorun var fakat otomatik doldurmayı seçtiğim zaman hiçbir şey olmuyor. Ayarlarda ise otomatik doldurma google seçili çıkıyor 1580976651 Telefonu yeniden başlattım düzeldi
  13. E

Yardım Spotify kendi kendine duruyor

Bende sorun düzelmedi yazılanları yapmama rağmen 3 şarkı çalıyor duruyor. Wifi yi kapatıp açınca şarkışar devam ediyor yapmazsan 10 dk sonra şarkı kendi devam ediyor ne saçma iş
  14. E

Gcam [RN7 - OTHER] Google Kamera 7.0.009 V13 [TÜRKÇE][STABİL][GÜNCEL]

Elinize sağlık config dosyası da ayrıca güzel olmuş clap~~
Üst Alt