Emre_4617 kullanıcısının son içeriği

1. Emre_4617

Rom Redmi 9A için Custom ROM önerisi

mümkünse bana da atabilir misin
  2. Emre_4617

Yardım Redmi 9A brick oldu

XDA discord sayfasında şöyle bir kod verdiler bunu fastboot modunda yazıp bir gün civarı beklesem olur galiba @echo off :start fastboot getvar battery-voltage fastboot reboot-bootloader
  3. Emre_4617

Yardım Redmi 9A brick oldu

Redmi 9A telefonuma ROM yüklerken şarjına dikkat etmemiştim %40'ın altına düştü sanırım ve yükleme yarıda kaldı şu an telefonumu Fastboot mod a getiriyorum fakat yeni ROM yükleyemiyorum "faıled (remote: 'Low Power, need battery charging.')" hatası veriyor yardımcı olursanız sevinirim.
  4. Emre_4617

Yardım Redmi 9A 64bit GSI rom uygulamaları tam ekran yapıyor

Telefonuma 64 bit GSI rom kurdum fakat dikey oyunlarda çentik çok sinirimi bozuyor tam ekranda açmamak için bir ayar var fakat kullanamıyorum.
  5. Emre_4617

Rom Redmi 9A için Custom ROM önerisi

İlk önce TWRP kurmak için recovery ve vbmeta dosyalarını bulman gerekiyor redmi 9a twrp yazarsan çıkar zaten. Daha sonra minimal adb fastboot programını indir kurduktan sonra dosya konumunu açıp recovery.img ve vbmeta.img dosyalarını içine at. Bu işlemleri yaptıktan sonra telefonunu fastboot...
  6. Emre_4617

Yardım Mediatek cihazlara IMEI repair nasıl yapılır?

Resmi 9A cihazıma IMEI repair yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  7. Emre_4617

Yardım Redmi 9A nasıl ENG rom kurulur

Hocam root attım şebeke gitti bende anlamadım. 1656838512 Çok garip ama şu anda 2 IMEI görünüyor eski hali ile telefonun kendi IMEI si.
  8. Emre_4617

Tamam 1656793003 Hocam sadece 1 IMEI kayıtlı
  9. Emre_4617

Telefon hindistan sürüm sanırım ilk sürümü yüklemem gerekiyor.
  10. Emre_4617

Hocam bir sorum olacaktı ENG rom yükledim sim 2 kısmında benim kendi IMEI numaram yazıyor sence yeniden IMEI atmama gerek var mı? Bu arada attığın videoda batarya çıkarmaktan bahsediliyor nasıl olacak :D 1656791628 Arama yapmayı denedim olmadı bu IMEI atma işlemini nasıl yapacağım anlamadım.
  11. Emre_4617

Tamamdır teşekkürler.
  12. Emre_4617

Yani bu dediklerini yaparsam telefonumu kullanmaya devam edebilirim. Doğru mu anladım acaba?
  13. Emre_4617

Sim 2 imei nasıl yapacağım?
  14. Emre_4617

Telelonuma root attıktan sonra telefonun şebekesi gitti ENG ROM kurarsan düzelir dediler yardımcı olursanız sevinirim.
  15. Emre_4617

Çözüldü Xiaomi Redmi 9A telefon TWRP ve root işleminden sonra telefonun şebekesi gitti

Telefonum Xiaomi Redmi 9a. Dün Hindistan yeni sürümünü telefonuma yükledim MIUI 12.5.5 yükledikten sonra her şey normaldi TWRP ve root attıktan sonra telefonumun şebekesi gitti SIM kartını okuyor fakat şebeke yok. Bu arada telefonuma IMEI kaydımı yaptırmam için mesajlar geliyordu telefonum kaçak...
Üst Alt