Emre214 kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Xiaomi mi8 Telefonumun Pil Performansı?

Sıfırdan nasıl kuruyoruz? Açıklar mısınız
  2. E

Yardım Xiaomi mi8 Telefonumun Pil Performansı?

Herkese merhabalar arkadaşlar, telefonum mi8 ve pil performansından memnun değilim yaklaşık 15 aydır kullanıyorum ilk aylarda pil performansından çok memnundum fakat artık beni hiç tatmin etmiyor. Pil performansına ait ekran görüntülerini atıyorum sizde bi bakıp yorumlar mısınız? Benim gibi...
  3. E

Rom Mi8 Resmi Global Kararlı Rom İndirme Bağlantıları

Ya ben indirdim otadan yüklemek için fırsat kolluyordum vazgaçaceğim şimdi güncellemekten neredeyse, neden bukadar sorun var bu güncelleme de arkadaş sinirlerim bozuldu
  4. E

Güncellemeyi yaptıktan sonra mutlaka telefona bi format atmak gerekiyor fabrika ayarlarına dönmek veya hard reset artık hangisi daha etkili bilemiyorum bende. Ama kesinlikle bi sıfırlama yapmak lazım tam anlamıyla verim alabilmek için
  5. E

Güncellemeyi düşünüyordum şuan vazgeçtim, ben 10.3.5in şarj perjormansından da çok memnun değilim açıkçası ama bu yorumlardan sonra güncellersem daha kötü olacak gibime geldi.
  6. E

Epeydir güncelleme yapmadım bende şuan miui global 10.3.5 kararlı sürüm kullanıyorum. Acaba V11.0.6.0 PEAMIXM güncellemesini yapmalı mıyım problemli bir güncelleme mi?
  7. E

Çözüldü Mi8 in miui11 güncellemesi yapmalı mıyım

Telefonuma gelen güncelleme miui v11.0.6.0 PEAMIXM gördüğünüz gibi, global rom kullanıyorum hiç kendim birşeyler yükleyip uğraşmadım. Bu güncellemeyi yapmalı mıyım yoksa şuanki haliyle mi kullanmalıyım?
Üst Alt