emre20863 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rehber Redmi Note 4 Unlock Yapmadan Rom Yükleme (Unbrick/Kurtarma)

bu işlemi yaparsak IMEI GİDER Mİ ?
  2. E

Global Romu yüklersek IMEI silinir mi

Redmi Note 4 kullanıyorum yeni aldım sanırım fake sistem yüklü;global romu siteden indirip telefona atıp kurarsam IMEI ya da başka bir şeyde sıkıntı yaşar mıyım ?
  3. E

Redmi Note 3 Android 6

Merhaba arkadaşlar cihazı yeni aldım 5.1.1 ile geldi cihaz.Android 6 ya nasıl yükseltirim.Sitesindeki son güncelleme dosyasını indirip kursam 6 olur mu ? Yoksa o dosyalar sadece miui güncellemesi mi yapıyor ?
  4. E

Rom [PORT][GM MT6589][MULTI MIUI GLOBAL STABIL V7.2.3.0.KHDMIDA ][4-16 GB]

Araçlar uygulamasında Kontrol et deyip temizlik yaptıysanız; Ayarlar/ Telefon hakkında/ Miui sürümüne tıklayıp Geliştirici Seçeneklerini açınız. Geliştirici seçeneklerinden, USB Hata ayıklamayı Aktif hale getirin. Yoksa cihazınız Bootta kalır! Sistem USB Hata ayıklamayı Sistem açığı olarak...
  5. E

bunu hallettim galeride tamam yalnız galeri İngilizce oldu bu sefer ne yapmak lazım
  6. E

hocam benim ayarlarda geliştirici seçenekleri yok
  7. E

hafıza kartı 443 mb olarak görünüyor bende ne yapabilirim
  8. E

Rom şeklinde kitkati yuklesem olmaz mı elimde bilgisayar programı yok GM sitesinden de inmiyor program
  9. E

cihazın hafızasını gm partiton programıyla önceden bölmüştüm 2 gb + 750 mb olarak, twmp recovery olarakta denedim ancak olmadı
  10. E

jelly bean var şu an bende illa kitkat mı yüklemek lazım
  11. E

bende aynı hatayı aldım ne yapabilirim
  12. E

Rom [PORT][GM MT6589][MULTI MIUI STABIL V7.2.1.0.KHDCNDA ][4-16 GB]

kurulumda E:error hatası alıyorum zipli rom dosyasını kaynak olarak gösteriyor neden olabilir ?
  13. E

kayıt yeri SD kart derken romun kurulacağı yeri mi belirtiniz yoksa hafıza kartına uygulamaları vs atamıyor muyuz ?
  14. E

hali hazırda 4.2.1 kullanıyorum benim için stabil olması çok önemli 1 yıl öncesinde tüm romları denedim ancak hiçbirini beğenmedim Miui hiç denemedim sürekli rom kuracak vaktim de yok,bu romu benim için önerir misiniz naçizane
Üst Alt