Emre1475 kullanıcısının son içeriği

1. Emre1475

Yardım Mi5 kırmızı şarj ışığı yanıp sönüyor telefon açılmıyor.

Anlaşılan cihazlar çöp oldu :( Yada ali expresten 400 tl ye anakart alıp değişeceğiz tabi değermi orası tartışılır.
  2. Emre1475

Yardım Mi5 kırmızı şarj ışığı yanıp sönüyor telefon açılmıyor.

Benimkindede düzelme yok halen kırmızı ışık yanıyor sadece oda arada sönüyor tekrar yanıyor halen sorunu çözebilmiş değilim. Birde hocam batarya değişmeyi denedinizmi ?
  3. Emre1475

Yardım Kırmızı Led Işığı Yanıyor Ancak Cihaz Açılmıyor

24 saat şarjda beklettim ancak durum halen aynı değişen birşey yok :( 1545658499 Üsttede yazdığım gibi batarya alıcaktım ancak sorun bataryadan değilse elimde kalır die almak istemedim.
  4. Emre1475

Deneyeceğim hocam sonucu yazarım buraya.
  5. Emre1475

Açılmıyor. Batarya değiştirmeyi düşündüm ancak bataryadan değilse sorun batarya elimde patlar die batarya almakta tereddüt ettim birkaç telefoncuya götürdüm ancak pek anlamadılar. Siz ne tavsiye edersiniz batarya değişsem sorun düzelirmi ?
  6. Emre1475

Gelmiyor ancak içini açıp test point yaptığımda sorunsuz edl moda giriyor ve rom flashlanıyor.
  7. Emre1475

Merhaba mi5s cihazım birkaç gün önce anlayamadığım bir şekilde açılmadı cihazda led ışık dahi yanmıyordu birkaç gün bekledim şimdi ise cihazı şarja taktığımda sadece kırmızı led yanıp sönüyor, cihazı birkaç saat(5-6 saat civarı) şarjda bıraktım ancak durum halen aynı, bu sorunu nasıl çözebilirim...
  8. Emre1475

Soru Mİ5 S MİU 10 PUBG PERFORMANSI (4 ÇEKİRDEK İLE)

çözüldü diye biliyorum birde extra olarak bir termal dosya daha eklemişler game die 1541087763 Öyle olsa bile ben yinede siliyorum termal dosyayı :)
  9. Emre1475

Soru Floppy Kernel Hakkında (5S)

Ricaederim :)
  10. Emre1475

Haber Mi 5S & Plus - Android Oreo hakkında! [Sürekli Güncel]

hocam birde sitesi filan yokmu nereden güncel sürümü takip edeceğiz birde miuı pro indirme linki varmı acaba ?
  11. Emre1475

Soru Floppy Kernel Hakkında (5S)

https://github.com/JonasCardoso/android_kernel_xiaomi_msm8996/releases/download/FloppyKernel-01%2F10%2F2018-Oreo-MIUI/FloppyKernel-Mi5S-Lite-Prime-Pro-01102018-Linaro-Oreo-MIUI.zip Bunu kurun
  12. Emre1475

Haber Mi 5S & Plus - Android Oreo hakkında! [Sürekli Güncel]

hocam miuı ms nereden indiriyoruz ?
  13. Emre1475

Yarışma 50.000$ Ödüllü Fotoğraf Yarışması!

Xiaomi Photography Challenge 2018 Xiaomi Photography Challenge 2018 Xiaomi Photography Challenge 2018
Üst Alt